Показове нищення браконьєрського знаряддя: під сокиру рибоохоронців потрапили 1805 метрів сіток та інші снасті (+ фото)

22 травня 2019 року Київський рибоохоронний патруль здійснив другу у цьому році утилізацію заборонених знарядь лову.

Так, було знищено 116 од. заборонених знарядь лову. Серед них: 45 од. сіток, загальною довжиною 1 805 метрів, 43 од. косинок, по 8 од. раколовки та «екран», 5 од. «павук», 3 од. драча і по одному екземпляру «сак-топтуха», «екран», «вертоліт» та ості.

Подія відбулася на території Вишгородської рибоохоронної дільниці, поблизу дамби Київської ГЕС. На заході крім членів комісії Київського рибоохоронного патруля були присутні представники Головного управління ДФС у Київській області та Управління фінансів Вишгородської районної державної адміністрації Київської області.

«Знищення знарядь лову відбулося за постановами суддів, які ухвалені за 2018 рік. Ще значна кількість справ перебуває на розгляді у судах – чекаємо на їх рішення», – прокоментував начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Вилучені у порушників заборонені знаряддя лову передаються на склад конфіскованого майна і до рішення суду зберігаються, як доказова база. При винесенні постанови суд вирішує, що робити з даним майном – повернути порушнику, у дохід держави або знищити. Останній раз утилізація заборонених знарядь лову проводилась 22 березня. Тоді було знищено 79 од. заборонених знарядь лову.

Відомство звертається до громадян, у разі виявлення фактів порушення – прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Київського рибоохоронного патруля за номерами телефону: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.

Джерело: Київський рибоохоронний патруль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *