ОНЛАЙН-КАРТА ЗАБРУДНЕННЯ ПОВІТРЯ

Французький стартап Plume Labs запустив нещодавно «живу» онлайн-карту забруднення повітря разом з мобільним додатком, що попереджає про якість повітря в обраній локації і дає свої рекомендації, повідомляє ресурс FacePla.net.

ОНЛАЙН-КАРТА ЗАБРУДНЕННЯ ПОВІТРЯ

Plume Labs офіційно представив та запустив свою карту під час міжнародної кліматичної конференції в Парижі. Проект назвали «Дані щодо зміни клімату», додавши ще один інструмент, корисний як для активістів так і городян, що борються за чисте повітря, із загальним наміром «зробити повітря більш прозорим».

Карта об’єднує близько півмільйона спеціальних точок, які щодня збирають інформацію від 11 тис. екологічних станцій по всьому світу, що дозволяє не тільки переглянути знімок рівнів забруднення повітря в певних місцях і в більш великих регіонах, а й оцінити рівень якості повітря між годинними інтервалами в 200 містах, використовуючи віртуальне моделювання.

ОНЛАЙН-КАРТА ЗАБРУДНЕННЯ ПОВІТРЯ

Карта дозволяє відстежувати переміщення забрудненого повітря. Користувачам це дозволить зрозуміти, що не можна не звертати, приміром, увагу на забруднення повітря в Китаї, яке може переміщатися по всьому континенту.

«World Air Map» робить доступною передову технологію, допомагаючи демократизувати доступ до еко-інформації. Наша програма робить невидимий феномен забруднення повітря видимим – особливо в тих країнах, де немає доступу до такого роду моніторингу», – пояснюють розробники.

ОНЛАЙН-КАРТА ЗАБРУДНЕННЯ ПОВІТРЯ

Переглянути карту онлайн можна за посиланням. Спеціальний мобільний додаток можна завантажити для Android і для iOS.

Джерело: ecotown

 

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *