Окружна комісія 95 округу відзвітувалася в ЦВК

Нарешті можна поставити остаточну крапку у виборчій епопеї позачергових виборів Верховної Ради України, які відбулися 21 липня. Сьогодні вранці Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів. Наразі відомі вже всі депутати наступного 9-го скликання.

Відзвітувалася й виборча комісія нашого, 95 виборчого округу, в якому по мажоритарці переміг Олександр Горобець. Повністю результати виборів можна переглянути натиснувши ТУТ.

Окружна комісія 95 округу відзвітувалася в ЦВК

Голова ОВК №95 Святослав Куценко щойно повернувся із засідання Центральної виборчої комісії та прокоментував «Зорі Приірпіння» підсумки недавніх виборів.

«Загалом вибори пройшли організовано і злагоджено. Наші виборці згідно закону здійснили своє волевиявлення, – говорить Святослав Куценко. – Окружна виборча комісія опрацювала всі результати. Були певні затримки. Вони пов’язані з тим, що деякі члени ОВК не прийняли присягу та не з’являлись на засідання. Їх рішенням ЦВК замінили, після чого Окружна виборча комісія 95 округу запрацювала в нормальному режимі. Іншою проблемою виявилося те, що не всі працівники дільничних виборчих комісій належно вміли виконувати свої посадові обов’язки. З цього приводу є питання до партій, які делегували в деякі ДВК своїх представників. Внаслідок чого довелося повертати деякі протоколи дільничних комісій на доопрацювання. Незважаючи на це, ми впоралися зі своїм завданням підрахунку голосів, і в належний згідно законодавства термін передали протоколи до ЦВК».

Окружна комісія 95 округу відзвітувалася в ЦВК

У Центральній виборчій комісії високо оцінили професійну роботу голови та членів ОВК № 95.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *