Нарешті депутати отримали мандати

Сьома сесія 7 скликання в Ірпінській міській раді відбулася за головування секретаря Ірпінської міської ради Юрія Денисенка. На порядку денному розглядалися 124 питання, що стосувалися фінансового управління, економіки, відділу ЖКГ, відділу земельних ресурсів та надання дозволів на розробку проектів землеустроїв, сервітутів, приватизації земельних ділянок, внесення змін у рішення, продовження термінів договорів земельних ділянок, а також виділення прибудинкової території по вулиці Григорія Сковороди ( ЖК Гранд-Лайф»). На цьому наполягали мешканці даного масиву, котрі прийшли на сесію міської ради стурбовані тим, що в проекті рішення є питання про виділення земельної ділянки для будівельних вагончиків. Мовляв, ми не маємо прибудинкових майданчиків, а біля будинку по вулиці Сковороди знову беруться щось будувати. Секретар Ірпінської міської ради Юрій Денисенко запевнив мешканців даного житлового комплексу, що виділення прибудинкової  території за цією адресою буде ухвалено вже на наступній сесії. У цьому районі також планується спорудження дитячого садочка на 140 місць.

Нарешті депутати отримали мандати

З приводу чого було ухвалено рішення про надання місця для облаштування будівельних  вагончиків. Під час сесійного засідання також було знято з порядку денного питання щодо земельних ділянок, котрі знаходяться в користуванні фізичних осіб та не мають статусу узаконених. З цього приводу Юрій Денисенко пояснив, що ділянки, котрі становлять понад 1,5 сотих повинні розглядатися більш детально на профільній комісії, позаяк були приєднані шляхом самозахоплення, через що їхні користувачі повинні сплатити штрафи за адміністративні порушення.

Нарешті депутати отримали мандати

Питання фінансового управління, з яким виступила начальник фінансового управління Євгенія Данилюк, стосувалися змін про внесення змін до рішення «Про встановлення ставок транспортного податку в м. Ірпінь» від 15.01.2015, про внесення змін до рішення 6-ї сесії «Про міський бюджет м. Ірпінь на 2016 рік». До речі, міський бюджет минулого року виконано на 107, 7%. Також начальник фінансового управління повідомила щодо дії закону про оподаткування житлової нерухомості громадян. Вирішено оподатковувати по ставці 1% квартири, котрі мають площу понад 300 кв. метрів та будинки понад 500.

Нарешті депутати отримали мандати

Наприкінці сесії народним обранцям було вручено посвідчення про закріплення своїх депутатських повноважень у вигляді пластикових  карток.

Автор: Валентин СОБЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *