На зборах Громади Гостомеля висловили чимало претензій керівництву (+ відео)

Сьогодні, 17 липня, відбулися збори Громади Гостомельської ОТГ (тобто були люди з Гостомеля, Горенки, Мощуна, Мостища, Озер). Усього біля культурно-оздоровчого комплексу на вул. Свято-Покровській зібралося близько 250 людей.

На зборах Громади Гостомеля висловили чимало претензій керівництву (+ відео)

Чимало було питань до  влади  в людей, особливо тих, хто втратили житло. Скоро осінь, але багато гостомельців живуть серед руїн, не маючи ніякої певності в завтрашньому дні. Тому й виникла така нагальна потреба в цих зборах Гостомельської Громади.

На збори Громади був запрошений голова Гостомельської селищної військової адміністрації Тарас Думенко. Громада давно очікує і вимагає його звіту, що зроблено, позаяк в людей багато питань стосовно розпорядження бюджетними коштами.

Тарасу Думенку першому дали слово для звіту. Проте його виступ був для багатьох не зрозумілим і не переконливим. Під час його розповіді про місцевий бюджет пішов невеликий дощ. Люди жартували, що навіть «небо заплакало» від такої непевної бюджетної розповіді. Замість чіткого звіту Думенко більшу частину промови посилався на те, що зараз війна, і тому треба чекати з вирішення соціальних проблем.

У резонанс загального невдоволення Громади Віталій Купрій у своєму виступі перелічив оборудки влади Гостомеля. Після чого Георгій Сахненко запропонував створити робочу групу від Громади, щоб допомогти військовій адміністрації впоратися із низкою невирішених питань Громади.

На що Думенко зажадав, щоб до даної групи входили тільки фахівців від громади, хто має досвід роботи у держбюджеті, знається на бюджетному кодексі і працював з місцевими фінансами. Він залишив за собою «право прийняти чи відхилити пропозиції» Громади. Також Думенко побажав людям домагатися своїх прав, підписувати петиції та «скористатися засобами електронної демократії».

Після чого залишив збори Громади під вигуки «Ганьба!». Громадський активіст Георгій Сахненко це прокоментував наступним чином: «Тарас Вікторович зрозумів, що пішли незручні питання і його це не влаштовує». Натомість Віталій Купрій запропонував Громаді ухвалити звернення до Президента України, голови Верховної Ради та депутатів, яке приймається одноголосно.

Марина КУЗЬМІЧОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *