На Київщині планують збудувати 6 сміттєпереробних заводів

На Київщині планують збудувати 6 сміттєпереробних заводів

Київська обласна рада має намір збудувати шість заводів з переробки сміття на території Бородянки, Баришівки, Фастова, Сквири, Миронівки та села Ясногородка Макарівського району. Сміттєпереробні заводи будуть територіально прив’язані до існуючих звалищ та полігонів твердих побутових відходів. Тому будувати їх планують у межах санітарно-захисних зон таких звалищ.

Будівництво проходитиме у два етапи: спочатку з’являться сортувальні станції, а потім – повний комплекс переробки твердих побутових відходів на їх базі. У складі сміттєпереробних заводів також працюватимуть сміттєсортувальні станції, потужність яких визначатиметься окремими проектами. У перспективі з розвитком технологій та широким результативним впровадженням роздільного збору ТПВ, будівництво сортувально-переробних комплексів передбачають у таких населених пунктах: смт Баришівка, смт Бородянка, м. Фастів, м. Сквира, м. Миронівка, с. Ясногородка (Макарівський район).

Також у рішенні Київської облради передбачено будівництво перевантажувальних станцій та сортувально-перевантажувальних станцій, якщо між місцем утворення, місцем збору відходів та місцем їх сортування і переробки буде відстань понад 20 км.

Джерело: ecotown

Читайте також:

Сміттєзвалище в Горенці названо незаконним

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *