На Київщині з початку року викрадено більше 700 авто

На Київщині з початку року викрадено більше 700 автоНа території Київської області за 11 місяців поточного року зареєстровано 702 випадки незаконних заволодінь транспортними засобами, з них вдалося розкрити 186.

Звертаємо  увагу водіїв на те, що найчастіше  на Київщині викрадають автівки уночі та надають перевагу машинам, що стоять неподалік будинків, а також в неосвітлених місцях.

Найулюбленішими моделями автівок у нинішньому році у зловмисників були «ВАЗ» викрадено – 167. Друге місце зайняли автомобілі марки  «Toyota» -57, а на третьому –«Volkswagen», зафіксовано 40 випадків незаконних заволодінь.

Злочинці найчастіше викрадали автомобілі на території наступних районів: Києво-Святошинського–зареєстровано 133 випадки; Ірпінського-87, Фастівського – 63, Білоцерківського – 60, Броварського– 55.

Керівництво управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Київській області вкрай стурбоване станом незаконних заволодінь транспортними засобами на Київщині. Адже, упродовж декілька років, спостерігається тенденція до його збільшення, – зазначає начальник відділу розшуку транспортних засобів Микола Белей.

Аби вберегти авто від крадіжки рекомендуємо водіям залишати автомобілі на стоянках, що охороняються, або у гаражних боксах. Якщо такої можливості немає, радимо автовласникам залишати транспорт під освітленням – не кожен крадій наважиться вчинити крадіжку на видноті. Крім того, необхідно обладнати своє авто хоча б двома різноплановими протиугінними засобами – механічним та електронним.

Якщо у вас викрали автомобіль, необхідно негайно зателефонувати за номером «102» і повідомити про це, вказавши державний номер автомашини, марку, колір, особливі ознаки та номери агрегатів. Пам’ятайте! Своєчасне звернення до поліції збільшує шанси знайти авто.

 

Управління превентивної діяльності

ГУНП в Київській області

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *