Майже 6000 адміністративних послуг надано платникам податків Ірпінської ДПІ з початку року

Однією з популярних серед адміністративних послуг, які надає Ірпінська  ДПІ ГУ ДПС у Київській області, стала, зокрема, видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Протягом січня – серпня 2022 року було надано 4170 таких послуг.422 платника отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Майже 6000 адміністративних послуг надано платникам податків Ірпінської ДПІ з початку року

Проведено реєстрацію  платників податку на додану вартість 22 суб’єктам господарювання. Надано 84 витяги з реєстру платників податку на додану вартість.

Також запитуваною з боку суб’єктів господарювання є послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – надано 285 таких послуг, також зареєстровано 389 реєстраторів розрахункових операцій.

З переліком адміністративних послуг та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитися на суб-сайті Головного управління ДПС у Київській області.

Платникам податків варто знати, що всі адміністративні та інші послуги надаються відповідно до вимог технологічних карток та нормативних документів, якими керуються фахівці Державної податкової служби. Ця інформація, а саме стандарти надання кожної послуги, є у відкритому доступі – в розділі «Адміністративні послуги» на суб-сайті територіальних органів ДПС.

Звертаємо увагу громадян Ірпінської громади, що працює Комунікаційна податкова платформа. Дана платформа – це відкритий майданчик для спілкування з представниками асоціацій, професійних об’єднань, які захищають інтереси платників податків, а також народних обранців і членів консультативно-дорадчих й інших допоміжних органів, які представляють позицію громад. Звернення можна направляти на електронну скриньку платформи kyivobl.ikc@tax.gov.ua.

Джерело: Ірпінська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *