Легендарний Андрій Шевченко відбудує зруйнований стадіон в Ірпені

Легендарний Андрій Шевченко відбудує зруйнований стадіон в Ірпені

«Мілан» та Андрій Шевченко відбудують зруйнований росіянами стадіон в Ірпені. Зібрали 200 тисяч євро

21 вересня, у Міжнародний день миру, Андрій Шевченко взяв участь у благодійному заході на базі «Мілана», спрямованому на допомогу Україні.

У його рамках легенда «россонері» зустрівся з фанатами та розіграв на благодійному аукціоні футболки зі спеціальної благодійної колекції, що надихалася переможною формою, в якій клуб виграв ЛЧ 2002/03, а вирішальний пенальті забив українець.

Загалом ініціатива благодійного продажу футболок була сприйнята позитивно – їх продали вже на суму понад 200 тисяч євро (понад 7,3 млн грн), які спрямують на кілька благодійних проєктів для допомоги Україні.

Легендарний Андрій Шевченко відбудує зруйнований стадіон в Ірпені

Про один з таких – відбудову стадіону в Ірпені – й оголосив на зустрічі сам Шевченко. Стадіон «Чемпіон», про який, найімовірніше, йдеться, зазнав значних руйнувань навесні у ході повномасштабного вторгнення РФ.

«Я не міг відійти від шоку після того, як побачив наш стадіон. Це просто жах. На полі я нарахував щонайменше дванадцять «прильотів» і ще десь шість – у трибуни й підтрибунні приміщення. От чим цим виродкам заважав стадіон? Це була наша гордість, тут займалися спортом стільки дітей… Просто сльози на очах…», – описував ситуацію начальник Управління освіти й науки Ірпінської міськради Олег Білорус.

Легендарний Андрій Шевченко відбудує зруйнований стадіон в Ірпені

Але це не єдина допомога, яку надає «Мілан». Клуб спільно з Шевченком та місцевою владою ще навесні організував гарячу лінію для допомоги переселенцям з України. Окрім того, у перші дні війни «Мілан» організував і продовжує й нині збір для італійського та українського представництв Червоного Хреста для гуманітарної допомоги постраждалим.

У клубі й самотужки збирали гуманітарну допомогу – понад 100 коробок із нею відправилися для допомоги цивільним у зоні бойових дій, ще частина була спрямована біженцям, які розташувалися у Мілані.

Улітку академія та благодійний фонд «Мілана» організували табір для дітей, яким довелося тікати від війни, давши їм можливість повеселитися та позайматися футболом у рамках загального дитячого табору клубу.

«Ми пишаємось тим, що стоїмо поруч із такою легендою, як Шевченко, у підтримці найбільш нужденних, і новий проєкт в Ірпені, а також його приємний візит сьогодні засвідчують наше бажання продовжувати цей шлях разом», – сказав очільник клубу Паоло Скароні.

***

У ході поїздки Шевченко також зустрівся із мером Мілана Джузеппе Сала. «Дякую за всю підтримку та допомогу, яку ви надавали і продовжуєте надавати моїй країні», – написав українець у своєму інстаграмі.

Легендарний Андрій Шевченко відбудує зруйнований стадіон в Ірпені

Джерело: tribuna

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *