Кредит за приватну сонячну станцію можна виплачувати за рахунок зеленого тарифу

На Донеччині пропонують оформити кредит на дахові сонячні панелі, системи зберігання енергії та сонячні станції «під ключ» і оплачувати його за допомогою «зеленого тарифу».

Проект реалізує постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO разом з Ощадбанком, передає donbass-info.com.

Клієнт, який вирішив встановити у своєму домогосподарстві приватну сонячну станцію або придбати окреме обладнання, може вибрати все необхідне на сайті YASNO або звернутися за консультацією в енергоофіс компанії. Фахівці розрахують вартість проекту, який буде найбільше відповідати потребам клієнта, після чого майбутній просьюмер* може звернутися до експерта «Ощадбанку» для оформлення кредитування на суму від 100 000 грн до 1 млн грн.

Кредит за приватну сонячну станцію можна виплачувати за рахунок зеленого тарифу

Погашення кредиту відбуватиметься за рахунок продажу у мережу надлишку виробленої СЕС електроенергії за “зеленим тарифом”, встановленим державою. Витрати клієнта у такому випадку будуть мінімальними: перший внесок від 15% вартості проекту, а решту постачальнику перераховує банк. Максимальний термін кредитування – 7 років. Все обладнання, що купується обов’язково страхується.

“Ми намагаємося не лише підвищувати енергонезалежність клієнтів, але і допомагати їм економити кошти, – розповів директор YASNO у Донецькій області Олександр Северин. – Кредитування від “Ощадбанку” може майже повністю покрити вартість домашньої сонячної станції, а клієнту навіть не доведеться самому виплачувати гроші для погашення кредиту – за нього це зробить сонце”.

В середньому вже через 3,5 роки прибуток від продажу електроенергії за «зеленим тарифом» почне перевищувати витрати на обслуговування кредиту, а кошти від продажу надлишку електроенергії вже будуть надходити просьюмеру як чистий прибуток, запевняє він.

Джерело: Ecotown

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *