Картини ірпінських художників на виставці «Кольорове Коло»

17 січня 2019 року за підтримки Центру Української Культури та Мистецтва у Києві відбудеться урочисте відкриття Художньої виставки «Кольорове Коло», у якій взяли участь юні і поважного віку талановиті жителі Ірпеня і Приірпіння – вихованці Художньої школи академічного рисунку і живопису «Irpen Art School».

Картини ірпінських художників на виставці «Кольорове Коло»

До участі у художній виставці від вихованців подано 19 творчих робіт, з яких 11 графічних картин і 8 живописних. Усі авторські твори виконано протягом минулого і на початку Нового року. Вікова категорія учасників має діапазон від 9-ти років до понад 60-ти.

Образи творчих робіт увібрали усю життєдайну красу Ірпінського краю і групуються у такі жанри як: пейзаж, натюрморт, портрет. Матеріали і техніки виконання різноманітні: від класичної академічної техніки штриховки до сміливих експериментів з вугіллям, олійною та сухою пастеллю, гуашевими й акварельними фарбами, акриловими і олійними техніками живопису.

Картини ірпінських художників на виставці «Кольорове Коло»

Вихованці Художньої школи творчого зростання «Irpen Art School»  вже протягом кількох років поспіль беруть участь у Всеукраїнських і Міжнародних мистецьких виставках, арт-проектах, конкурсах, фестивалях і здобувають, відповідно до власних талантів, умінь і навиків, почесні перші місця, славлячи Рідний край.

На експозиції у Центрі Української Культури та Мистецтва картина 16-річної вихованиці художньої школи Марини Залужняк демонструватиметься вже не вперше. Написана робота під час участі юної ірпінчанки у ІІІ Міжнародному Художньому пленері «Ірпінь намальований», що відбувся у Ірпені минулого року.

Наймолодша учасниця проекту «Кольорове Коло», талановита Катерина Захарчук 9-ти років, взяла участь у виставці вперше у житті, але впевнено представила до уваги глядачів роботу, створену з натури, у власному баченні авторки.

Картини ірпінських художників на виставці «Кольорове Коло»
Загалом у виставковій залі буде представлено понад 100 творів живопису, графіки, скульптури, декоративного мистецтва багатьох юних художників та митців старшого покоління. Відвідувачі виставки зможуть побачити творчі здобутки художників ХХ століття, які продовжують активну творчу діяльність вже у новому тисячолітті. Свій мистецький досвід вони радо презентують для усіх гостей культурної події, що надихає на прекрасне.

           Картини ірпінських художників на виставці «Кольорове Коло»

Початок заходу о 18:00 17 січня у середу. Виставка триватиме до 2 лютого 2019 року.
Гостинно запрошуємо!

Вхід вільний.

Місце проведення:

ІІІ поверх Центру Української Культури та Мистецтва, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.
Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/events/494233114435833/

Арт-Центр Художньої школи академічного рисунку і живопису “Irpen Art School” пропонує усім охочим до малювання відвідати перше Пробне заняття, протягом якого відбувається:
✏ малювання етюда натюрморта з натури олівцем на форматі А3 впродовж 1 години;
✏ знайомство потенційного учня з видами навчальних програм і творчою атмосферою школи;
✏ складання художньо-педагогічного плану подальшої роботи з учнем, формування графіку відвідування, визначеня навчальної групи на основі результатів короткострокового завдання та побажань учня.

Довідки за телефонами: +3 8 (098) 101-66-22; +3 8 (050) 101-66-22

Офіційний сайт: http://artschool.hurgri.com

Офіційна сторінка у фейсбук: https://www.facebook.com/irpen.art.school/

Інстаграм: https://www.instagram.com/irpen_artschool/?hl=ru

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *