Карплюківські «парашутисти» зайві в Гостомельській громаді

Відомий своїми епатажними витівками (дивіться відео, як він танцював і віджимався перед Шуфричем, натиснувши ТУТ) та адмініструванням брехливих сайтів ірпінський депутат Максим Плешко розійшовся не на жарт вихваляючись, що скоро в Гостомелі буде «оновлена» п’ятнадцята школа на Баланівці. Начебто вже передана земельна ділянка в комунальну власність, викупаються поверхи будівлі і т.д.

Карплюківські «парашутисти» зайві в Гостомельській громаді

Забуває або навмисно мовчить депутат про незаперечний факт. Саме відділ освіти Ірпінського міськвиконкому зробив восени минулого року усе щоби закрити цю школу і не допустити школярів до навчання.

Лише завдяки наполегливій позиції Гостомельського селищного голови Юрія Прилипка, діти змогли повернутися до своєї школи, а не їздити на уроки до школи номер 13, як запропонував тоді відділ освіти Ірпеня.

Саме завдяки селищній владі приміщення школи утримується в стані, який дозволяє продовжувати навчання. Паралельно, проводяться роботи з ремонту будівлі.

На недавніх виборах до ВР «господар» Плешка Карплюк «пролетів», зокрема, й у Гостомелі. От це б варто було врахувати Максиму, перед тим, як розповсюджувати у звичному для себе стилі різні побрехеньки та нісенітниці. Ви, «парашутисти» – зайві у цій громаді. Зайві і непотрібні. Вам дорога слідом за Карплюком. У політичне небуття і не тільки...

Анатолій КОРЧЕНОК

 

Також читайте:

Депутат поселив качок на березі річки: зоозахисники  й екологи попереджають про небезпеку

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *