Карплюка звинувачують у блокуванні створення Гостомельської ОТГ

«Володимир Карплюк знову намагається заблокувати створення Гостомельської ОТГ», – вважає «Газета Гостомеля». Хоча Карплюк вже півтора року, як подав у відставку, проте сформована ним депутатська більшість у міськраді Ірпеня продовжує керуватися вказівками «сірокардинальствуючого» екс-мера.

Карплюка звинувачують у блокуванні створення Гостомельської ОТГ
«У порядку денному сесії ІМР 30 січня бачимо питання “Про розгляд звернення депутатів Ірпінської міської ради до ВР України, щодо недопущення прийняття проекту постанови про зміни в адміністративно-територіальному устрої Київської області, зміну і встановлення меж Києво-Святошинського, Бородянського районів, міста Ірпінь та селища Гостомель Київської області”.
Мова йде про законопроект зареєстрований у Верховній Раді. Його прийняття прискорить шлях остаточного створення Гостомельської ОТГ
», – йдеться далі у повідомленні.

Карплюка звинувачують у блокуванні створення Гостомельської ОТГ
«Ірпінь в особі його влади категорично цьому опирається. Воно й зрозуміло. Хто ж захоче втратити головного фінансового донора регіону. Володимир Карплюк має нарешті зрозуміти: в Гостомель, Горенка та Озера ще 2015 року створили свою громаду, і попри штучний спротив з боку колишньої та теперішньої влади міста Ірпінь, рухаються до остаточного її закріплення на законодавчому рівні», – робить висновки «Газета Гостомеля».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *