Ірпінський регіон: обрано найкращу Дружину юних пожежних

22 квітня у Ірпінській загальноосвітній школі № 3  відбувся перший районний етап  Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежних.

За право змагатися з кращими командами на обласному етапі боролися 5 команд Ірпінського регіону. Юні рятувальники представили на суд журі літературно-музичні композиції на тему безпеки життєдіяльності. Усі без винятку конкурсанти були надзвичайно артистичними, підготували змістовні виступи та здивували своєю неординарністю та самобутністю. Цікавими та змістовними були соціальні плакати юних рятівників.

За підсумками усіх конкурсів журі визначили переможця – команду «Агенти Макаренка» Ірпінської спеціалізоаної загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1. Учасників фестивалю привітали представники Ірпінського МВ ГУ ДСНС України у Київській області та управління освіти. Організатори свята не залишили поза увагою жодного з конкурсантів – усі команди нагородженні солодкими подарунками та цінними призами. Школярі роз’їхалась по домівках, сповнені новими позитивними враженнями.

Практика засвідчує: знання, здобуті таким чином, найбільш результативні: діти не тільки знають, як діяти у випадку надзвичайних подій, але й уміють прийняти правильне рішення і надати допомогу іншому.

Джерело: ДСНС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *