Ірпінь – серед лідерів за крадіжками автомобілів!

Ірпінь – серед лідерів за крадіжками автомобілів!На території Київської області, у минулому році, найчастіше викрадали автомобілі «ВАЗ», «Toyota», «Volkswagen» та «Lanos».

Підведені підсумки незаконних заволодінь транспортними засобами. Минув рік, а у викрадачів в пріоритеті залишаються автомобілі вітчизняного виробництва – ВАЗи. Так, за 12 місяців 2015 року, правоохоронці зареєстрували 227 викрадень. Друге місце зайняли автомобілі марки – «Toyota», всього було викрадено 78 автівок, а на третьому – «Volkswagen», зафіксовано 43 випадки. Четверте місце посіли автомобілі марки «Mercedes» – 24 незаконних заволодіння.

Загалом, на Київщині упродовж минулого року було скоєно 821 незаконне заволодіння транспортними засобами, з них вдалося розкрити 200.

Як правило, автовласники лишалися своїх транспортних засобів вночі. Саме у цей час доби зареєстровано 620 викрадань. Автокрадії надавали перевагу машинам, що стоять неподалік будинків, а також в неосвітлених місцях.

На Київщині, у трійку районів, де автовласники найчастіше лишалися своїх автомобілів потрапили:  Києво-Святошинський – зареєстровано 159 випадків; Ірпінський – 101, Фастівський – 77, Білоцерківський – 74, Броварський – 63.

Аби  запобігти викраданню та уберегти транспортні засоби від незаконних заволодінь радимо водіям скористатися наступними порадами:

1. Не залишайте ключі в замку запалювання;
2. Виходячи з авто, ні в якому разі не забувайте його закривати і ставити на сигналізацію;
3. Не залишайте автівку на вулиці на тривалий час, по можливості зберігайте авто на стоянках, що охороняються;
4. Не провокуйте крадіїв – не залишайте в машині документи, гроші та інші цінні речі.
Якщо у вас викрали автомобіль, необхідно негайно зателефонувати за номером «102» і повідомити про це, вказавши державний номер автомашини, марку, колір, особливі ознаки та номери агрегатів. Пам’ятайте! Своєчасне звернення до поліції збільшує шанси знайти авто.

 

Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *