Інформація із засідання виконкому: у школах Гостомельської СТГ навчається 2624 учні

Інформація із засідання виконкому: у школах Гостомельської СТГ навчається 2624 учні

Учора, 6 жовтня, на засіданні виконавчого комітету розглянуто понад 30 питань порядку денного. Першим було заслухано й прийнято до відома хід виконання селищного бюджету за 9 місяців. Як повідомила начальник фінансового управління, Марина Бабієнко планові показники виконуються в повному обсязі і мають тенденції до зростання.

Члени виконкому затвердили мережу закладів освіти Гостомельської селищної ради на 2021-2022 роки з метою забезпечення права кожної дитини на якісну освіту та всебічний розвиток. Відтак затверджено мережу закладів, які надають загальну середню освіту (всього по громаді 2624 учнів), груп продовженого дня для учнів 1-4 класів та мережу інклюзивних класів, мережу позашкільних закладів освіти ГСР.

Інформація із засідання виконкому: у школах Гостомельської СТГ навчається 2624 учні

Розглянуто низку питань відділ у справах дітей, що стосуються малолітніх дітей. Зокрема присвоєння пільгових статусів, майнових та інших прав.

Затверджено Положення про комісію з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій т інших соціальних виплат.

Ухвалено рішення про надання матеріальної допомоги. Питання про встановлення тарифів на теплову енергію.

Затверджено питання проектно-кошторисної документації на виконання тих чи інших робіт, пов’язаних з благоустроєм і ремонтом.

Ухвалено низку рішень стосовно присвоєння адресних номерів, продовження дії паспортів прив’язок Гостомельської СТГ, строку дії договорів на розміщення рекламних конструкцій.

 

Джерело: Гостомельська селищна рада

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *