Художній пленер Творча Доба ІІІ Хвиля від Irpen Art School

Літня пора – найпрекрасніша і найплідніша з понад усіх.

Художній пленер Творча Доба ІІІ Хвиля від Irpen Art School

Саме у Ірпені в Парку творчості письменників Художня школа академічного рисунку і живопису «Irpen Art School» проводить серію художніх пленерів «Творча Доба 2018»

Вже за другий пленер, що нещодавно пройшов у мальовничій літературній спадщині Ірпеня, назбиралося понад 30 учасників, яких Художня школа забезпечила усіма необхідними матеріалами для творчості за умовами участі у арт-проекті, яка є безкоштовною. Мольберти, етюдники, різноманітні олівці, фарби, пензлі і головне – рекомендації професійних художників «Irpen Art School», активно мотивували кожного поціновувача мистецтва створити власну оригінальну картину і навіть більше. Учасники зображали пейзажі рідного краю і надихались на прекрасне протягом чотирьох годин. Юні таланти Ірпені і Приірпіння, віком до 12-ти років, творили у супроводі з батьками.

Вже 8 липня 2018 року у Ірпені за адресою: вул. Стельмаха, 20, відбудеться черговий художній пленер «Творча Доба 2018, ІІІ Хвиля», де кожен бажаючий може взяти участь абсолютно безкоштовно, слідкуючи за соціальними спільнотами школи у мережі інтернет

Зростаємо творчо разом!

https://www.facebook.com/events/232544864202389/

https://www.facebook.com/irpen.art.school/

https://www.instagram.com/irpen_artschool/

Офіційний сайт: http://artschool.hurgri.com/

 

+3 8 (050) 101 66 22; +3 8 (098) 101 66 22

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *