Допоможіть багатодітній сім’ї повернутися до рідного Ірпеня!

Війна розкидала наших земляків по всіх усюдах. Через окупацію та руйнації люди змушені були залишити й наш рідний Ірпінь. Приємно несподівано зустрічати на рідних вулицях знайомих, з якими не бачилися ці довгі місяці.

Анна Стафійчук – багатодітна мама чотирьох дітей. Її сім’я змушена була евакуюватися з Ірпеня на початку березня. Виїхали за кордон. Багатодітну родину Стафійчуків приютила сім’я в далекій Угорщині. Внаслідок військових дій в її квартирі по вул. Мечнікова повибивало вікна, осколками пошкоджено стіни і стелю.

Допоможіть багатодітній сім’ї повернутися до рідного Ірпеня!

Зараз Анна перебуває в Ірпені. Розповідає, що приїхала сама, аби навести хоч якийсь лад у своєму помешканні. Дякуючи Богу, одна благодійна організація зголосилася допомогти вставити нові вікна. Інакше для багатодітної родини, в якій двоє дітей, а також обоє батьків мають інвалідність, згаданий ремонт був би фінансово неможливим.

На жаль, це не єдина проблема в квартирі Стафійчуків, викликана війною. Анна розповідає, що перестав працювати двоконтурний котел. Ймовірно отримав пошкодження вибуховою хвилею. Оскільки перед евакуацією він був у робочому стані.

Допоможіть багатодітній сім’ї повернутися до рідного Ірпеня!

Зважаючи на його «поважний вік», більше 10 років, швидше за все знадобиться новий котел. Без нього не буде в квартирі ні теплої води, ні опалення в зимовий період. Тому багатодітна сім’я перебуваючи в непевності, не поспішає повертатися з Європи до рідного Ірпеня.

Допоможіть багатодітній сім’ї повернутися до рідного Ірпеня!

«Як би нам не було гарно на чужині, але все одно дуже хочеться додому, до своєї оселі», – з сумом в очах говорить багатодітна мати чотирьох дітей Анна Стафійчук, звертаючись до всіх людей доброї волі, шукаючи допомоги у вирішенні проблеми з котлом.

Номер картки ПУМБ банку Стафійчук Ганни Аркадіївни

5355 2802 0886 2944

Телефон (вайбер): (063) 50-58-311

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *