Адвокатське об’єднання пропонує юридичну допомогу

Адвокатське об’єднання пропонує юридичну допомогу

Триває визвольна війна Українського народу проти широкомасштабної збройної російської агресії, яка зачепила всіх і все в нашій державі. Мужній і незламний народ не здається і продовжуватиме боротьбу за свободу. Кожен робить посильний внесок у загальну справу – забезпечення якнайшвидшої Перемоги!

В умовах дії особливого національно-правового режиму воєнного стану Адвокатське об’єднання ТЕРИТОРІЯ ПРАВА забезпечує здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги фізичним і юридичним особам задля вирішення їхніх цивільних, господарських, адміністративних, податкових, земельних, сімейних, спадкових та трудових спорів.Нині затребуваним новим напрямком адвокатської практики також є юридична підтримка при визначені та відшкодуванні шкоди і збитків, заподіяних постраждалим унаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.

Важливо зауважити, що визначення і юридичне доведення шкоди та збитків є запорукою для подальшого застосування правових механізмів поновлення порушених майнових прав фізичних і юридичних осіб, відшкодування їхнього розміру та отримання грошової компенсації.

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *