А Вася там Че?

Винахідливий піаніст-егоцентрик – о, так! Поет-експериментатор – безсумнівно. Людина-експеримент – не можливо не погодитись. Але все це занадто вже загально і якось не клеїться, якщо побачити Васю випадково десь на вулиці. Він усміхнеться, привітається і піде далі по своїх справах.

Але своїй роботі Вася відданий і чарівне перетворення не примушує на себе чекати. Так 18 липня в вільному просторі ART HOUSE пройшло Перше літнє Васине шоу.

Як то кажуть, обмеження вимагають оригінальних рішень. І от Вася, сидячи в шафі, під власний акомпанемент виконує пісню за піснею. Іноді, не розуміючи жодного слова пісні, раптово усвідомлюєш, що мелодія вийшла на перший план. А музика у Васі вже не вперше, підкреслю, гарна. Не на одній лише гармонії побудована. Але помітно, що це скоріше якась музична «чуйка», а не продумані композиції.

Вражає, нажаль, розкутість шоумена. Зважаючи на реакцію публіки, випливає, що їм це не властиво, їх скоріше це всього лиш забавляє.

Що ми, до речі, знову в залі було 13 чоловік, як і минулого разу на виставі Театра автора, побачили: пісні, перформанси, перевтілення, читку віршів, танці і обійми.

Що насправді він робить? Що стоїть за суцільною комедією, в жанрі якої він працює. Вася говорить про речі, які вічно цікавили всіх: про любов, про сенс життя, про пошуки свого місця і пізнання… Пропускаючи їх через фільтр свого стилю, він намагається по-новому побачити і показати ці речі.

Хоча для мене особисто його «мова» занадто вже приправлена комедією.

Та це не заважає мені чекати нових виступів Васі Че, з задоволенням на них ходити, і потім переслуховувати записане ще кілька днів потому.

Автор: Надія ФЕДЦОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *