69 ув’язнених, переважно за тяжкі злочини, вийшли на волю

69 ув’язнених, переважно за тяжкі злочини, вийшли на волюІрпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури прийнято участь у понад 320 судових засіданнях вказаної категорії, які надійшли з Бучанської виправної колонії № 85 та Ірпінського виправного центру № 132.

За результатами розгляду вказаних клопотань у 69 засуджених закінчено строк відбування покарання та їх звільнено із місць відбування покарання, з яких за умисне вбивство – 8 чоловік, нанесення тяжких тілесних ушкоджень – 15 чоловік, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів – 16 чоловік, грабежі та розбійні напади – 25 чоловік та інші. 359 засудженим скорочено строк відбування покарання, з яких за умисне вбивство – 18 чоловік, нанесення тяжких тілесних ушкоджень – 34 чоловік, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів – 74 чоловік, грабежі та розбійні напади – 67 чоловік та інші. 14 засудженим відмовлено у задоволенні клопотання про зарахування строку попереднього ув’язнення у строк відбування покарання.

На черзі розгляду клопотань вищевказаної категорії знаходиться ще понад 370 засуджених, які відбувають покарання у Бучанській виправній колонії № 85 та Ірпінському виправному центрі № 132.

Такі наслідки зміни до ч 5 ст 72 КК України: «Зарахування судом строку попереднього ув’язнення у разі засудження до позбавлення волі в межах того ж кримінального провадження, в межах якого до особи було застосовано попереднє ув’язнення, провадиться з розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі».

Джерело: Ірпінська прокуратура

Інші публікації на тему КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *