1 вересня в Гостомелі: нові шкільні автобуси, премії відмінникам та путівки на море випускникам

Перший день осені дав старт новому навчальному року. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, надій і несподіваних зустрічей.

А цього року навчальні заклади отримали очікувані шкільні автобуси. «Згодом будуть розписані маршрути, дорога до країни знань стане комфортнішою. Я ж зі свого боку усім кращим учням гарантую щорічні премії, а випускникам путівки на море», – під час привітання школярів наголосив очільник громади Юрій Прилипко, дякуючи за співпрацю депутатському корпусу ГСР.

Відвідуючи начальні заклади громади, селищний голова вітав батьків і педагогів наголошуючи: «Саме на ваших плечах лежить відповідальність за виховання здорової та освіченої молоді, яка в майбутньому буде розвивати та зміцнювати нашу державу і нашу громаду. Бажаю вам мудрості, терпіння, творчого натхнення у справі навчання і виховання наших дітей, нашого майбутнього. Від усієї громади дякую освітянам та батькам за підготовку навчальних закладів громади до нового навчального року».

До привітань з Днем знань також долучилися заступники селищного голови Владислав Мовчан, Наталія Новікова та Борис Каплонов.

Країна знань в Гостомельській СТГ, представлена двома ліцеями та гімназіями, а також початковими школами, цьогоріч значно поповниться першокласниками. Тільки в ліцеї №1 відкрито 8 перших класів! Проєкти відкриття нових навчальних корпусів вже опрацьовано, а в ліцеї №2 залито фундамент та оновлено харчоблок. Тож перший рік роботи в форматі СТГ, яка тільки набирає обертів, вже має чіткі орієнтири на розвиток навчальної бази.

Джерело: Газета Гостомеля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *