Сонячні жалюзі: український проект на $ 1 мільйон

Сонячні жалюзі: український проект на  $ 1 мільйон

«Розумні» жалюзі SolarGaps, які минулого року залучили інвестицій на $ 1 млн. потрапили до світового рейтингу стартапів у галузі альтернативної енергетики, який склали аналітики видання CBInsights. Проаналізувавши всі інвестиції в стартапи за межами США з 2015 по 2017 роки, вони склали карту світу, де відзначили конкретні сегменти відновлюваної енергії для кожної країни, а також рівень залучених в ній інвестицій на галузеві стартапи, пише AIN.UA.

Європейськими лідерами стали Великобританія (в рейтинг потрапили 10 компаній) і Німеччина (9 компаній). Британська Lekela Power минулого року залучила $ 250 млн, а в Німеччині найбільшою угодою в галузі стали $ 85 млн в серії D, які отримав стартап Sonnen. Також в топі шість компаній із Франції. Перше місце посіла Індія, на яку припало 8% світових інвестицій в цій сфері.

Сонячні жалюзі: український проект на  $ 1 мільйон

В топ-92 потрапив всього один український стартап, хоча обсяг залучених ним інвестицій не можна порівняти з угодами компаній з розвинених європейських країн. Як підрахували аналітики, SolarGaps залучив $ 240, 000 від засновника акселератора IoT Hub Романа Кравченко.

Стартап SolarGaps заснував Євген Ерік. Це «сонячні» жалюзі, за допомогою яких розробники сподіваються забезпечити власників квартир доступною і безпечною енергію з вікон. Зараз українська компанія розвиває свою технологію і розширює географію:

«Ми вже відправили нашим дистриб’юторам зразки в Лас Вегас, Флориду, Лос-Анжелес, Ізраїль, Нігерію, Іспанію, Абу-Дабі. В цілому десять стендів жалюзі», – розповів Євген Ерік, додавши, що на даний момент продукт проходить тестування в цих регіонах.

 

Сонячні жалюзі: український проект на  $ 1 мільйонПерші продажі принесла виставка в Нігерії, де продали 50 кв.м. «сонячних» жалюзі. Стартап також робить ставку на Кремнієву Долину – туди вже відправилася частина команди, яка просуватиме продукт. А через місяць стартап планує запустити краудфандінгову кампанію на Kickstarter.

Внаслідок поліпшення характеристик системи вартість жалюзі дещо піднялася. Тепер вона стартує від $ 400 за два кв. м. (попередня ціна була заявлена ​​на рівні $ 300).

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *