Скандальні ірпінські довгобуди продають оптом

Незавершене будівництво ЖК забудовника Антона Мирончука ТОВ “Орлан-Інвест Груп” продають за майже 156 млн грн. Відповідний лот виставлено на сайті Системи електронних торгів арештованим майном “СЕТАМ”. Згідно з інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та інформації з Державного земельного кадастру право власності на земельні ділянки на яких знаходиться ЖК зареєстровано за ПП “НЕРУХОМІСТЬ ІРПЕНЯ”.

Комплекс розташовано на вулиці Університетській в місті Ірпінь, загальна площа 1499.1 кв м, а готовність будинку складає 38%.

З опису лоту також відомо що: матеріали стін: основа – залізобетонний монолітний каркас з зовнішніми стінами з керамічного блоку, внутрішні перестінки з газоблоку, кількість поверхів: центральна будівля – 16 поверхів та технічний поверх, бокові будівлі – 14 поверхів, кількість приміщень встановити неможливо. Фактична площа об’єкта не встановлена.

Скандальні ірпінські довгобуди продають оптом

Функціональне призначення об’єкту вказане відповідно до Повідомлення про початок виконання будівельних робіт за NoКС061183531366 зареєстрованого Інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю Ірпінської міської ради Київської області. Об’єкт  недобудовано та не прийнято в експлуатацію. В існуючому стані не підлягає прийняттю в експлуатацію. Документи про присвоєння поштової адреси не надано. Перед прийняттям в експлуатацію будинок підлягає переобміру та уточненню лінійних розмірів, призначень приміщень та перенумерації.

Характеристика об’єкту незавершеного будівництва: Фундамент – з/бетонна подушка; Стіни – монолітний з/бетон, цегла; Перегородки – газоблок; Перекриття – монолітний з/бетон; Підлога – бетонна; Покрівля – рулонна. В цокольному поверсі будинку частково відстуні зовнішні огороджувальні конструкції, в І-му поверсі будинку частково виконана цегляна кладка зовнішніх стін, та внутрішніх з газоблоку .Внутрішні оздоблювальні роботи не проводились. Внутрішні перегородки не змонтовані. Ліфтові кабіни та ліфтове обладнання не встановлено. Віконні та дверні блоки (полотна) не встановлені. Фасадні роботи по будинку не проведені. Тепло-, електро-, водомережі – не змонтовані.

Скандальні ірпінські довгобуди продають оптом

Також в лоті вказано відомості про обтяження майна:

  • № 35417530 від 10.02.2020 року на підставі постанови про арешт майна боржника № 61226639 від 10.02.2020 року приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Д’яченка Євгенія Станіславовича;
  • № 35480775 від 13.02.2020 року на підставі постанови про арешт майна боржника № 61141254 від 13.02.2020 року приватного виконавця виконавчого округу Київської області Ніколаєва Сергія Вікторовича;
  • № 32878003 від 19.08.2019 року на підставі постанови про арешт майна боржника № 59841505 від 19.08.2019 Ірпінського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області

На даний час підтвердження заявки очікують вже два учасники. Реєстрація триває. Проведення торгів відбудеться 18 вересня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *