Проблеми забутих владою «хрущівок»: як за людей «піклуються» – так вони й голосуватимуть

Учора кандидати від партії «УДАР Віталія Кличка» провели передвиборчу зустріч на Ірпінському окрузі №1 біля двох «хрущівок» на перетині вулиць Спартака і Кулиняка.


Про проблеми цих будинків вже колишньої меблевої фабрики відомо давно. Відсутність централізованої каналізації. Прилеглі дороги у вкрай занедбаному стані. Або ж взагалі без твердого покриття, як вулиця Спартака.

«Для нинішньої влади цей, як і інші подібні старі мікрорайони Ірпеня, видаються «неліквідними». Влада забудовників переймається облаштуванням лише тих територій, які забудовує, – розповів у своєму виступі перед виборцями кандидат до Ірпінської ради від УДАРу Олександр Наказненко. – Влада викидає сотні мільйонів на всілякі набережні, колони і фонтани. Робить красиву обгортку, аби продавати свої новобудови. Натомість роками й десятиліттями залишаються без уваги старі ірпінські вулиці, куди не ступала нога  чиновників при владі. Так не повинно бути. Наступна влада має дбати, насамперед, про людей, які живуть у місті, а не потенційних покупців квартир».

Проблеми забутих владою «хрущівок»: як за людей «піклуються» – так вони й голосуватимуть

Про проблеми медицини, загалом, і в регіонах, зокрема, говорила кандидатка від УДАРу до Київської облради Вікторія Крамаренко: «Потрібно негайно змінити формат медичної допомоги у дитсадках та школах – ввести посаду лікаря, який би постійно стежив за здоров’ям наших дітей. Підсилити роботу направлену на профілактику здоров‘я, психічного – у тому числі. Створювати кімнати дозвілля для дітей з особливими потребами та дітей бажаючих до спілкування з такими дітьми. Важливий напрямок роботи для людей з особливими потребами – облаштовувати пандуси, спецтранспорт тощо. Загалом у кожному мікрорайоні міста має бути свій пункт медичної допомоги, яку б могли надавати відразу на місці, а не возити людей за десятки кілометрів до найближчих лікарень».

Присутні на зібранні жителі мікрорайону, який старожили пам’ятають ще під назвою «Кукурудза», нарікали на діяльність нинішньої влади. Згадували зустріч із Карплюком, який вибачався, що вкотре забув про проблеми згаданих будинків, знову обіцяючи у майбутньому вирішувати проблеми каналізації та ремонтів доріг.

Жителі «хрущівок» вже не ймуть віри таким обіцянкам, наводячи свіжий приклад недбалого ставлення влади до проблем простих людей. Йшлося про початок опалювального сезону. Люди говорили про холод у квартирах, попри те,  що мали включити опалення ще 15 жовтня. Звітна зустріч відбулася 20 жовтня. «У наших квартирах  температура 12 градусів», – із сумом констатували жителі «хрущівок». – Намагалися достукатися до «прямої лінії Маркушина» – ніякого результату. Так ми за них і проголосуємо, як вони про нас піклуються».

 

Ніна ЛИПОВЕЦЬКА

 

Фотомиттєвості зустрічі з виборцями біля «хрущівок» на вул. Кулиняка і Спартака

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *