НЕЗВІДАНІ КАРПАТИ

Не хочеться сидіти в бетонному місті на зимові свята? Є чудове рішення – відправитися у мандрівку в Карпати

Маршрут:

НЕЗВІДАНІ КАРПАТИ Не хочеться сидіти в бетонному місті на зимові свята? Є чудове рішення – відправитися у мандрівку в Карпати.Цього разу вибір впав на маленьке містечко з гучною назвою Міжгір’я, що на Закарпатті. З Києва краще всього доїхати поїздом №017КО (він найшвидший) до Воловця, а звідти вже взяти машину з водієм, або проїхатись на автобусі.

 

 

 

 

Що подивитись?

НЕЗВІДАНІ КАРПАТИ Не хочеться сидіти в бетонному місті на зимові свята? Є чудове рішення – відправитися у мандрівку в Карпати.Варіантів екскурсій  є безліч. Зовсім поруч, в Колочаві є аутентичне українське село – музей під відкритим небом «Старе Село». В Пилипці можна покататися на лижах, або просто піднятися на крісельному витягу на гору і помилуватися неймовірними карпатськими краєвидами зимових полонин. Біля села Пилипець є водоспад Шипіт – чудова місцина зі своєю зачаровуючою атмосферою. Також є екскурсія на озеро Синевир. Його ще називають «морським оком» Карпат.

 

 

Містичне озеро навіть стало локацією для зйомок відомого українського хоррору, що має таку ж назву – «Синевир». Якщо не хочеться йти пішки, можна весело проїхатись на возі з конями (50 грн з людини в один кінець).

НЕЗВІДАНІ КАРПАТИ Не хочеться сидіти в бетонному місті на зимові свята? Є чудове рішення – відправитися у мандрівку в Карпати.Ще одна цікава екскурсія, якій краще присвятити цілий день це в район Хуста. В селі Нижнє Селище можна відвідати приватну сироварню, де за швейцарською технологією виготовляють сир і молочні продукти. Це перша приватна сироварня, яка є соціальним проектом Закарпатської асоціації місцевого розвитку і Європейского кооперативу “Лонго Май”. Для виготовлення сиру береться екологічно чисте молоко, яке поставляється приватними господарствами місцевих селян. Там же і на місці можна продегустувати продукцію в стилізованій колибі.

 

НЕЗВІДАНІ КАРПАТИ Не хочеться сидіти в бетонному місті на зимові свята? Є чудове рішення – відправитися у мандрівку в Карпати.В Ізі – центрі лозоплетіння на Закарпатті, можна подивитися на роботу майстрів-ремісників і заодно придбати різноманітні вироби із лози. Ціни на ручну роботу помірні, а знайти можна дійсно унікальні дизайнерські предмети інтер’єру та декору. За п’ять кілометрів від Ізи знаходиться єдина в Україні ферма плямистих оленів. Емоції, які виникають від спілкування з цими чудовими тваринами, не можна передати словами, особливо захоплені діти. Адже на оленів можна не тільки подивитися крізь решітку, але і сфотографуватися, та навіть погладити, погодувати. Також в Хусті є страусяча ферма, яку теж цікаво відвідати.

Розваги                                                                                          

НЕЗВІДАНІ КАРПАТИ Не хочеться сидіти в бетонному місті на зимові свята? Є чудове рішення – відправитися у мандрівку в Карпати.З розвагами в Карпатах теж все добре. Лижі, коні, квадроцикли – все це є. З обов’язкової програми карпатських родзинок це чан з цілющими травами (дуже розслабляє і оздоровлює) і відвідання форелевих господарств. Там можна самому порибалити і одразу ж на місці вам зготують ваш смачний улов.

Влітку в Пилипці проходять дуже цікаві фести.

Грандіозний фестиваль “Кубок Карпат з парапланеризму”, де можна не тільки подивитися на професіоналів, але і самому політати над Карпатськими горами і полонинами. Неймовірні враження гарантовані! Ще один нетривіальний захід це хіповий фестиваль «Шипіт», що проходить під час святкування Івана Купала. Зараз цей фест збирає не тільки хіппі, а всю неформальну молодь, яка збирається на концерти під відкритим небом.

Готелі і кухня

НЕЗВІДАНІ КАРПАТИ Не хочеться сидіти в бетонному місті на зимові свята? Є чудове рішення – відправитися у мандрівку в Карпати.Окремо хочеться згадати карпатську кухню. Недорого і смачно можна поїсти в стилізованих колибах. Гуцульська кухня поєднує в собі не тільки традиційні українські страви, але і угорську, польську кухні. Бануш, кнедлики, кромплі – все це обов’язково треба спробувати. Також дуже смачні грибна юшка, дерунчики, варенички і бринза, якою славиться цей край.

Житло в Міжгір’ї є на любий смак і гаманець. Можна як і кімнату зняти в гостьовому будинку, так і номер в готелі зі спа-центром. Найгарячішим сезоном є період зимових свят. Ціни від 350 до 3000 грн за номер.

 

НЕЗВІДАНІ КАРПАТИ Не хочеться сидіти в бетонному місті на зимові свята? Є чудове рішення – відправитися у мандрівку в Карпати.Дуже насиченим можна зробити свій відпочинок в Карпатах. Тут чудово у всі пори року і дуже рекомендую відвідати наш західний гірський край у любий сезон. Свій колорит і особливий шарм є в кожній порі року в Карпатах. Бігом збирайте валізи!

 

 

 

 

 

 Анастасія ТИМОШЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *