Карплюка підозрюють у причетності до загибелі людини

До вечора сьогодні тривала інтрига стосовно виклику мера Ірпеня Володимира Карплюка до Київської обласної прокуратури. Після тригодинного перебування у прокурора Карплюк вийшов пригнічений, відмовився від будь-яких коментарів журналістам.

Карплюка підозрюють у причетності до загибелі людини

Невдовзі ситуацію прояснив прокурор Київської області Дмитро Чібісов на прес-конференції, проведеній одразу після спілкування з нинішнім поки що очільником Ірпеня.

Прокурор розповів, що Карплюку оголошено підозру за ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України: Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини.

Саме такий випадок стався у серпні  2011 року в Бучі на будівництві ЖК «Новатор» в місті Буча. Тоді внаслідок порушення техніки безпеки зламалася стріла будівельного крану, падіння якого призвело до загибелі одного робітника, а інший із тяжкими травмами опинився в реанімації. Виконувала роботи компанія «Сарафан», яку заснував Карплюк.

Санкції згаданої статті Кримінального кодексу, за якою висловлено підозру Карплюку, передбачають «обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років».

Відтак, суд має обрати міру запобіжного заходу меру Ірпеня.

 

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *