З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.
У всі часи за ставленням держави, а також за становищем родини в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливе співіснування інституцій сім’ї і держави — необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.
Власне, мабуть, десь такі роздуми і завершилися створенням Міжнародного дня сім’ї, що святкується щорічно 15 травня.
А 16 травня в Ірпені в парку ім. Правика пройшов Перший сімейний фестиваль «Дні натхнення в Ірпені», який організували Єлізавета Чуприна – голова ГО Центр сімейного розвитку «Щаслива родина» та Олена Коршак – керівник Студії танцю «Emerald».
Місією фестивалю було заявлено: об’єднати всіх членів родини; нагадати, що найголовніше в житті – це щаслива родина; показати сучасні можливості для відпочинку та особистого розвитку; ознайомити зі світовими підходами до розвитку дітей; відкрити своє серце тим, хто цього потребує.
Парк було поділено на умовні зони, в яких проходили окремо майстер-класи розпису ляльок з глини, створення ляльок мотанок, гри на ударних, басгітарі, синтезаторі та багато інших.
Розважальна програма була націлена переважно на дітей: проводили спортивні конкурси, квести, розмальовували розмальовки, дарували подарунки.
Для батьків та для тих, хто очікує малюка проводили лекції.
Також гостям було запропоновано розпис хною та дитячий аквагрим.
В рамках Фестивалю пройшов ярмарок, де всі охочі мали змогу придбати товари для творчості, іграшки та книжки, одяг та аксесуари, ексклюзивні хенд-мейд вироби, зроблені з любов’ю українськими майстрами.
Закінчилося свято шоу мильних бульбашок.
Фото дивіться тут.
Фестиваль від початку позиціонувався, як захід на підтримку сімейних цінностей, але результат вражаюче відрізнився від запланованого. Ніякого стимулу прийти родиною не було, повсюди була реклама ірпінських бізнесів, а під кінець «Воображаріума» ведуча на ім’я Кльопа(!) роздала дітям візитівки, аби ті передали їх батькам.
Автор: Надія ФЕДЦОВА
Автор статьи ничего не слышал о Спонсорстве ?
Это такая удобная штука, когда компании дают денюшку/услуги на реализацию орг вопросов, а за это размещают рекламу на мероприятии… Вообще то это распространенная практика.
ДОСТАЛИ вы со своими политическими войнами!!!! Хватить людей гавном откровенно кормить.
можете сделать лучше ???? Возьмите и сделайте!
П.С, я не удивлюсь, если этот комментарий не разместят, но наболело уже просто…
Ви бачили на сторінках в соц.мережах близько 1000 фотографій і на всіх веселі, щасливі діти, які у святковий день не сиділи дома, не їхали в Київ в “ігроленд”, “дельфінарій” чи інші розважальні центри для дітей — зауважте комерційні і дуже недешеві (а ще порахувати дорогу). Чи може коли ви йдете з дитиною гуляти на свято ви їй нічого не купуєте? Вони веселились біля дому, дивились ляльковий театр, шоу бульбашок, вогняне шоу, грали з аніматорами безплатно, а що поганого, що ви знаєте де цих аніматорів можна знайти? Ми, наприклад, були зранку потім пішли додому поїли, і знову прийшли святкувати.
Я з радістю набрала кучу візиток, для того, щоб знати чим ще я можу розважати своїх дітей (в мене їх двоє). Так звичайно не кожна мама може дозволити собі платний майстер – клас, але так само, як ви переконуєте свою дитину в магазині (а всі діти в магазині щось хочуть) так само переконали і тут на святі, і дізнались , що б їй було цікаво вашій дитині, можливо знайдете дешевше, але вже будете знати, що шукати. Крім того побачили скільки цікавого ви самі можете зробити. А якби Ви в газеті зробили огляд, тих же підприємців, або запропонували куди піти з дитиною у вихідний в Ірпіні, то Вам би теж сказали люди дякую, а критикувати за це добре діло інших….. А на рахунок орієнтації свята на дітей, я теж приймала участь і мені сподобалось, як на мене на святі не вистачало чогось для татів, хоча ніхто з них не жалівся:). І я хочу сказати ДЯКУЮ організаторам за це чудове свято (я чула лише позитивні відгуки на площадках, в парку, в садочку, школі і на тренажерах, оскільки цей відгук в газеті – один негативний, який я прочитала, я зважилась написати). 7
Раніше за радянських часів дітям змалечку втовкмачували «провідну роль» тодішньої керівної компартії та нині повалено ідола Леніна. Дітям чіпляли жовтенятські зірочки та піонерські галстуки. Переконували, що це «цяця», а гроші (бізнес, комерція і т. ін.), то «кака» – негативні реалії «загниваючого» капіталістичного суспільства. Тепер все повернулося на 180 градусів. Нині в моді гроші, бізнес і все з ними пов’язане. До комерційного підходу змалечку намагаються привчати дітей. Замість комуністичних кумачів та портретів класиків марксизму-ленінізму на всіляких заходах повсюдно вивішують комерційну рекламу, замість зірочок жовтенят вручають візитки з комерційною рекламою, замість агітплакатів про «курс партії» – рекламні вивіски про курс валюти…
Але замислимося наскільки це правильно? Раніше одну ідеологічну кон’юнктурщину, а тепер ці тимчасові «веління часу» намагаються подавати підростаючому поколінню за одвічні цінності. За якими знову якось забуваються цінності справжні.