День Ірпеня – 15 жовтня

В рамках святкування 60-ї річниці з часу, коли селище стало містом вчора, сьогодні та завтра, 16 жовтня, Ірпінь гуляє на повну.

Насичена програма святкування Дня міста не дає широкого вибору. Серед маси подій в різних точках Ірпеня ми вимушені обирати для себе програму близьку нашому серцю.

День сьогоднішній розпочали з святкового відкриття реконструйованої міської площі та святкової ходи в серці міста, де протягом дня відбулися святкові концерти, конкурс «Місіс Ірпінь», «караоке на майдані», телепроект «50 кращих весіль» та трансляція концерту зі стадіону «Чемпіон».

Вздовж всієї вулиці Шевченка працював фестиваль вуличної їжі, заради якої з’їжджалися з усіх куточків міста. Фотоширми подарували всім гостям пам’ятні фото, грав оркестр, били фонтани, а в небі висів величезний надувний дирижабль, що рекламує Ірпінь як найкраще місце для життя. Інакше кажучи працювали всі п’ять основних чуттів людини.

Незважаючи на проблеми з електрикою, концерт на міському стадіоні таки відбувся, хоча і був обірваний ще на своєму початку, після конкурсу розпиття пива на швидкість, що тільки збадьорило частину публіки. Інша ж частина направилася додому слідкувати за подіями за моніторами комп’ютерів.

Сьогодні до нас завітали: Григорій Чапкіс, Олександр Пономарьов, Ігор Кондратюк, Дядя Жора, Джамала, Гарик Бірча,  гурт Бумбокс, Гальцький та Бігуді.

Отак сьогодні виглядало 60-річне місто:

 Надія ФЕДЦОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *