ЗРОБІТЬ ДЕШЕВШЕ – КАРПЛЮК ВІДШКОДУЄ

Або «лобіювання» та «відлобійовування» інтересів забудовників

 Багато чого цікаво випало побачити й почути на сьогоднішній 3-й позачерговій сесії Ірпіньради. Спочатку означилося протистояння між міським головою та депутатською більшістю партії «Нові обличчя». Можна сказати, вже традиційно опозиційно налаштовано виступали депутати Марія Шевченко та Богдан Мельничук, які очолюють депутатські фракції відповідно БПП «Солідарність» та ВО «Свобода».

ЗРОБІТЬ ДЕШЕВШЕ – КАРПЛЮК ВІДШКОДУЄ  Або «лобіювання» та «відлобійовування» інтересів забудовників

Проте, їхніх голосів замало, аби блокувати прийняття рішень міськради. Адже БПП має фракцію 5 депутатів, «Свобода» – 4. На сьогоднішній сесії з багатьох питань вони голосували, або «проти», або «утримувалися». Іноді їх підтримували, тобто, не підтримували запропоновані проекти рішень  – два голоси депутатів від Партії захисників Вітчизни. Проте, все це не впливало на підсумки голосування депутатської більшості «Нових облич», УКРОПу та партії Солідарність жінок України.

ЗРОБІТЬ ДЕШЕВШЕ – КАРПЛЮК ВІДШКОДУЄ  Або «лобіювання» та «відлобійовування» інтересів забудовників

Відтак, найцікавішим видалося обговорення та суперечки в ході пленарного засідання. Володимир Карплюк нарікав на докори та закиди опонентів (передовсім фейсбучної інтернет-спільноти) щодо можливості дешевшого кошторису будівництва доріг, тротуарів і т. ін. «Якщо людина береться зробити його дешевше, ніж ми зробили за цей період, то я готовий компенсувати різницю місту зі своїх особистих коштів», – пообіцяв Володимир Карплюк. Словом, цікава інформація для опонентів (насамперед, будівельного спрямування) – нехай дерзають, а не тільки виступають.

ЗРОБІТЬ ДЕШЕВШЕ – КАРПЛЮК ВІДШКОДУЄ  Або «лобіювання» та «відлобійовування» інтересів забудовників

Мені ж особисто цікава ефективність дещо іншого використання бюджетних коштів. А саме –дізнатися бюджетний кошторис комунального видання міськради – газети «Ірпінський вісник». Наскільки він дотується владою? Та як ці кошти розподіляються? Одразу зазначу: запитую не скільки для себе, як для громади. Бо ж не збираюся зробити дешевше – не демпінгую, можу тільки дорожче. Але цілком ймовірно, що знайдеться професіонал, який зробить дешевше, або за ці ж гроші толковіше.

Але це, так би мовити, невеличкий ліричний відступ від подій, що відбувалися сьогодні на пленарному засіданні. Воно вже у «різному» тихо-мирно наближалося до завершення, допоки про свою опозиційність, принциповість, безкомпромісність і т.  д. і т. п.  у чергове вирішив нагадати Богдан Мельничук. Тоді депутат від «Нових облич» Ігор Вишняков подав міському голові своє звернення, в якому, м’яко кажучи, поставив під сумнів чесноти Богдана Омеляновича, навівши вислови громадян, які стверджують про вимагання Мельничуком Б.О. оформлення квартир у новобудовах на сторонніх осіб за лобіювання інтересів забудовників, а також проблеми й перевірки у разі відмови від цієї пропозиції.

Словом, весь текст депутатського звернення до Вашої уваги:

ЗРОБІТЬ ДЕШЕВШЕ – КАРПЛЮК ВІДШКОДУЄ  Або «лобіювання» та «відлобійовування» інтересів забудовників

 Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *