Знову перенесено суд у справі побиття голови ТВК від БПП «Солідарність»

Учора було вкотре перенесено засідання Ірпінського міського суду у справі нападу на голову ТВК в Коцюбинському Людмилу Демченко. Цього разу причиною названо поломку спецавтомобіля, який мав доставити підсудного із СІЗО до зали судового засідання. Два місяці тому розгляд перенесли через брак бензину для доставки підсудного. Тож наступне засідання у цій справі призначене на 15 годину 24 січня.

Знову перенесено суд у справі побиття голови ТВК від БПП «Солідарність» Дана справа фактично тягнеться вже півтора роки. 14 червня 2017 року на Людмилу Демченко було скоєно напад на її подвір’ї в Коцюбинському. Жінка отримала травми. Її родичам вдалося затримати нападника. Ним виявився колишній професійний боксер нині підсудний М.М. Корнієнко. Він дав свідчення, що йому замовили цей напад за тисячу гривень.

Знову перенесено суд у справі побиття голови ТВК від БПП «Солідарність»
Затриманий нападник

Громадськість обурена таким затягуванням розгляду справи. Соратниця потерпілої Ольга Матюшина занепокоєна тим, що суд ніяк не може покарати нападника на голову ТВК, яка, до слова, потрапила до виборчої комісії за квотою БПП «Солідарність». «Як тепер можна гарантувати безпеку членам виборчих комісій на наступних виборах 31 березня?!», – запитує Ольга Матюшина.

Знову перенесено суд у справі побиття голови ТВК від БПП «Солідарність»
Людмила Демченко після нападу

На умисному затягуванні судового процесу також наголошує депутат Київської облради Ігор Домбровський. «Причина проста – дати можливість нападникові відсидітися в СІЗО, а не в тюрмі, аби він не здавав замовників цього замаху. Адже головне у цій справі – виявити замовників злочину. Прикро, що правоохоронна система фактично не захищає права потерпілої, а підігрує організаторам нападу. Невже вони не розуміють, що це потенційна небезпека для всього суспільства, у тім числі, й для самих правоохоронців. Адже наступного разу подібному відморозку за тисячу гривень можуть замовити слідчого, прокурора чи суддю», – зазначає Ігор Домбровський.

Світлана МАТУШКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *