Змінено соціальну норму споживання газу

Уряд запровадив механізм зміни застосування соціальної норми споживання газу.

Встановлюється соціальна норма в розмірі 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон (6 місяців). Це означає, що людина може сама визначати, скільки газу використовувати в рамках соціальної норми щомісяця протягом опалювального сезону», – повідомив Арсеній Яценюк.

Раніше Прем’єр-міністр заявляв, що Уряд приймає рішення щодо надання усіх громадянам України соціальної норми в обсязі 200 куб. м. газу в місяць за ціною 3600 грн. за тисячу кубометрів.

Змінено соціальну норму споживання газу

Нагадаємо, що з 1-го квітня мінімальний тариф на газ для населення був підвищений 3,3 рази до 3600 грн. за 1000 кубометрів. Обсяг понад 200 кубів на місяць оплачувався за з розрахунку 7188 грн. за тисячу кубометрів. Відтепер споживачів отримали можливість «маневру» самі визначаючи, як їм розпорядитися соціальною норма мою 1200 кубометрів протягом шести місяців опалювального сезону.

Окрім того, Уряд прийняв рішення, що у лютому 2016 року буде здійснено контроль реальних витрат населенням газу для опалення та оцінено необхідність збільшення соціальної норми у випадку холодної зими.

Також прийнято рішення за результатами першого кварталу наступного року в залежності від ціни імпортованого газу та курсу національної валюти буде здійснено коригування ринкової ціни природного газу.

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *