ЗМАГАННЯ З УКРАЇНСЬКОГО ВИДУ ЄДИНОБОРСТВ – ФРІ-ФАЙТУ

ЗМАГАННЯ З УКРАЇНСЬКОГО ВИДУ ЄДИНОБРСТВ – ФРІ-ФАЙТУУ вихідні 18-19 листопада відбувся чемпіонат України з фрі-файту та турнір пам’яті «Захисник Вітчизни». Організатор змагань – Всеукраїнська Федерація фрі-файту та контактних єдиноборств. Бійці Київської і Вінницької областей стали найкращими за підсумками Чемпіонату. Зокрема, представники Коцюбинскього клубу бойового мистецтва «Пересвіт».

ЗМАГАННЯ З УКРАЇНСЬКОГО ВИДУ ЄДИНОБРСТВ – ФРІ-ФАЙТУ

Цей вид спорту зародився в Україні в 2002 році і на сьогоднішній день в Федерації фрі-файту близько 5000 членів по всій Україні. «Якщо ми вже заявили, що фрі-файт – це український вид спорту, він народився тут, а зараз він вийшов за межі України, то нам, відповідно, треба тримати марку» – наголошує Андрій Старовойт, засновник фрі-файту, президент Міжнародної і Всеукраїнської Федерацій фрі-файту, та контактних єдиноборств.

ЗМАГАННЯ З УКРАЇНСЬКОГО ВИДУ ЄДИНОБРСТВ – ФРІ-ФАЙТУ

Боротися на турнір приїхало 30 команд. Майже 150 бійців із 17 регіонів взяли участь у чемпіонаті. Найвидовищнішими стали фінальні поєдинки у важких категоріях.

Перед чемпіонатом проводився турнір присвячений пам’яті загиблим воїнам АТО. В ньому змагалися юні бійці.  Фрі-файт – це чоловічий вид спорту і кожен чоловік повинен вміти захистити свою сім’ю та своїх близьких. Ми пишаємося нашими героями і воїнами, яких змалку виховують і вчать як боронити свою країну.

 

Анастасія ТИМОШЕНКО

Фото надані Всеукраїнською Федерацією з фрі-файту та контактних єдиноборств.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *