Зібралися зносити гаражі на Грибоєдова й продовжити набережну від залізничного до Романівського мосту

Засідання виконавчого комітету Ірпінської міської ради вирізняються таким явищем, як місництво – хто коли на зібрання приходить та біля кого й на який стілець сідає. Цей, здавалося б, для сучасних людей суто технічний момент для ірпінської влади має важливе значення, як при феодалізмі. Із сільських та селищних голів сьогодні були присутні: Юрій Прилипко – селищний голова Гостомеля, Сергій Даніш – за однією з версій голова Коцюбинського, Володимир Вигінний – сільський голова Козинців. Не було сьогодні іншого сільського голови Бузової, яку також збиралися приєднувати до Ірпеня.

Інший пікантний момент. На засідання виконкому прийшов і сів за столом депутат Ірпіньради від «Нових облич» Максим Плешко (той, що за півроку встиг на телепередачі повіджиматися й станцювати перед Шуфричем, а нещодавно засвітився на з’їзді БПП, на якому висунули Порошенка в президенти). Зазвичай депутати бувають присутні на засіданні виконкому. Проте, вони розміщуються не за столом засідань, а серед гостей. Розміщення депутата серед членів виконкому мало вигляд психологічного тиску на присутніх, передовсім на в. о. міського голови Анастасію Попсуй, яка побачивши розташування Плешка, якось несміло перепитала: «Вам там зручно?». На що той відповів у стилі – працюйте, я не буду вам заважати.

З питань порядку денного найцікавішими видалися вже традиційно затвердження кошторисів КП «Ірпіньжитлоінвестбуд». Так, з-поміж інших на звітному засіданні члени виконкому за поданням Ігоря Дворнікова проголосували за виділення 10 мільйонів грн на будівництво станції очистки води по вулиці Полтавській, 62, а також 3 мільйони на «будівництво водозабору стічних вод із однієї артезіанської свердловини для водопровідних мереж КП «Ірпіньводоканал» по вул. Гоголя 6-б».

Далі за поданням директорки КП «Контроль благоустрою міста» Євгенії Алексєєвої проголосували за «демонтаж гаражів встановлених без належно оформленої дозвільної документації в м. Ірпінь». Йдеться про людські гаражі на Грибоєдова в дворах будинків №№ 13, 15. Мотивація – гаражі заважають виконанню робіт із заміни теплових мереж.

Натомість ірпінській допоки що владі ніщо й ніхто не заважає проводити роботи біля берегів Ірпінь-річки на землях, які не відносяться до Ірпінської міської ради. На сьогоднішньому засіданні за поданням начальника відділу містобудування та архітектури Михайла Сапона члени виконкому проголосували за надання УЖКГ «Ірпінь» містобудівних умов та обмежень «для проектування об’єкта будівництва набережної від залізничного мосту до траси Р-30». Словом, вирішили продовжити набережну від Підгірної до Романівського мосту. Не важко здогадатися, що це «красива обкладинка» для прикриття забудови всієї заплави у цьому місці.

До уваги читачів фотомиттєвості засідання виконкому

Інна МІЩЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *