Зі Святошина до Клавдієвого побільшає електричок

Такий захід допоможе розвантажити дороги до столиці.

Вже наступного року жителі Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпіня зможуть дістатися до столиці у години-пік менш, ніж за півгодини, кажуть в “Укрзалізниці”.

Зі Святошина до Клавдієвого побільшає електричок

За словами представника підприємства Євгена Кравцова, “Укрзалізниця” працює над пілотним проектом зі збільшення кількості електропоїздів, що курсуватимуть у години-пік, який на першому етапі буде започатковано у Києві та області. Оскільки саме столиця гостріше за всіх потребує збільшення інтенсивності руху приміських поїздів та розвантаження автошляхів.

“Найближчим часом зменшимо інтервал між поїздами до 10-15 хвилин за рахунок збільшення їхньої кількості. У такому випадку до столиці можливо буде дістатися за 30 хвилин. При цьому усі поїзди будуть модернізовані,” – розповів чиновник.

Він також додав, що в подальшому такий “човниковий рух” зможе з’явитися і в інших регіонах України.

“Щоденно за маршрутом Святошин – Клавдієве – Святошин електропоїзди за “човниковим рухом” будуть здійснювати 12 рейсів (по шість вранці та ввечері). Перший поїзд відправлятиметься зі станції Немішаєве о 6:16 та прибуватиме на станцію Святошин о 6:47. Останній у зворотньому напрямку поїде о 19:31,” – розповів Кравцов.

Зі Святошина до Клавдієвого побільшає електричок

Усі поїзди будуть модернізовані. Окрім інтер’єру та екстер’єру також буде поведено низку технічних удосконалень, серед яких встановленя сучасного світлосигнального обладнання та електронних маршрутних вказівників на головних вагонах, нових герметичних вікон з сонцезахисними ролетними шторами, сидінь тощо.

Нагадаємо, днями “Укрзалізниця” анонсувала появу десятьох нових маршрутів по Україні.

Джерело: ТСН

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Один комментарий на “Зі Святошина до Клавдієвого побільшає електричок

  1. А чи не можна ще робити зупинку на платформі Лісова Буча? Достатньо людей має потребу в зупинці саме тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *