Збори минають – будівництво триває, тільки місця меншає

Місяць тому мешканці Ірпеня збиралися на вулиці Авіаконструктора Антонова (колишня Ленінградська) обговорювати справу з «раптовою»  новобудовою, що виникла  на місці стоянки автомобілів перед супермаркетом «Фуршет». За непідтвердженою інформацією, там зібралися будувати магазин однієї з Всеукраїнських торгівельних мереж.

За місяць,  що пройшов з часу тих зборів на огородженій парканом території тривають будівельні роботи в чому можна пересвідчитися з фотографій нашого кореспондента.

Думки перехожих з приводу новобудови звучать різні. Від – «Категорично проти. Де ми маємо тепер паркуватися? Скоро проходу від цих халабуд в місті не лишиться», до – «Потрібна конкуренція між супермаркетами. Тоді й ціни впадуть і за якістю товару стежити будуть». Багато людей кажуть: «Та все одно. Воно, власне, й не від нас з вами залежить».

Напевно, лише час покаже, яке з цих тверджень більш відповідає дійсності. Поки що можна тільки констатувати факт, що в Ірпені поменшало фактичного вільного місця проходу громадян на вулиці Авіаконструктора Антонова.

Автор: Зореслав ЗАМОЙСЬКИЙ

Arrow
Arrow
PlayPause
prodam
Slider
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *