Збираються забудувати заплаву Ірпінь-річки – ошукані інвестори попереджають про можливе «кидалово»

Фірма «Синергія», що належить забудовнику, наближеному до колишнього мера Ірпеня В.Карплюка, ще не побудувала, а вже продає квартири на заплаві річки Ірпінь потенційним інвесторам. Тут планують побудувати 72 будинки. Це лише перша черга. Планують, та чи побудують?

Збираються забудувати заплаву Ірпінь-річки – ошукані інвестори попереджають про можливе «кидалово» Покупцям квартир пропонують прочитати красиві рекламні тексти та переглянути не менш красиві картинки. Але застерігаємо: купуючи квартиру заздалегідь, ви ризикуєте залишитися ні з чим, так як це сталося із понад 1000 сімей, які, за порадою В.Карплюка, купили квартири у мікрорайоні «Благодатний».


Детальніше можете дізнатися із відео інвестора, який придбав квартиру на 16-му поверсі ЖК «Панорамний» (побудували тільки кілька поверхів і все «заглохло»).

Як знущання звучать слова рекламного тексту: «Ірпінь – одне з найекологічніших передмість Києва. Традиційно вважалось санаторною зоною. Тут і буде розміщуватись Синергія Сіті». Саме вважалось, а не вважається. Екологічним його вже важко назвати, адже триває масова вирубка лісів, та й сама забудова заплави, за словами екологів, – це знищення річки (крім руйнування родючого ґрунту, сюди ще й регулярно викидають тонни будівельного сміття).

Джерело: Погляд

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Один комментарий на “Збираються забудувати заплаву Ірпінь-річки – ошукані інвестори попереджають про можливе «кидалово»

  1. Причому ЖК Панорамний до Синергії скажіть будь ласка? Взагалі хто ця людина на відео в темних окулярах? Я можу змонтувати таке відео і зняти за годину! Ми живемо в Синергії 2 уже 3 роки, жодного нашого друга чи сусіда Синергія не кинула! Компанія працює уже 9 років і таких прецедентів не було, будь-ласка не путайте компанії однодневки зі стабільними компаніями, які працюють в довгу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *