Завтра зранку перекриють дорогу з Ірпеня на Київ

Про такі наміри заявили протестувальники, які наразі залишилися без світла. Наразі відбувається акція протесту проти відключення електроенергії в багатоквартирних будинках ЖК «Суворов». Перші номери вулиці Виговського (колишня Суворова).

«Договір є – світла немає» – лейтмотив сьогоднішнього мітингу в цьому мікрорайоні.  Тобто, йдеться про те, що споживачам відключено електропостачання не через борги, а через перевантаження ліній електропередач у тому густонаселеному районі, який і надалі активно забудовується.

Через недолугість влади і забудовників вийшла така ситуація, що земля числиться за однієї, лінії електропередач  за другою, а трансформаторні підстанції за третьою особою.

Минулої суботу там відбувся мітинг протесту обманутих вкладників так званого «ЖК Цвинтарний». Сьогодні ввечері зібралися люди вже заселених квартир цього мікрорайону через відключення електропостачання.

«Два дні без світла» – написано на одному з плакатів протестувальників, які вийшли з пікетами на вулицю Університетську. Аби привернути увагу громадськості до цієї проблеми (загалом, доволі звичної для Ірпінських новобудов), завтра зранку люди збираються перекрити дорогу на Київ в районі Водоканалу.

 

Анастасія СУВОРОВА

Юля СВІЧКОГАС

 Олександр НАКАЗНЕНКО

До Вашої уваги фотомиттєвості сьогоднішньої акції протесту проти відключення світла в ЖК “Суворов” 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Один комментарий на “Завтра зранку перекриють дорогу з Ірпеня на Київ

  1. Лучше бы вы заделали митинг возле РЭСА, а обычные люди и водители автомобилей тут не причём. Кто-то не успеет на работу кого-то за это оштрафуют или в худшей ситуации уволят, кто-то не успеет на поезд или даже самолёт и вы останетесь виноваты.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *