Завершили ремонт станції метро «Святошин», відкривши другий вихід (+ фото)

Учора, 31 жовтня, у Києві завершили ремонт станції метро «Святошин» і відкрили другий вихід.

Пасажирів станції зустріли оновлені двері на вході у вестибюлі та сходи, облицьовані гранітними плитами.  Стіни оздобили плиткою, оновили покриття підлоги,  стелі вестибюля та прилеглого переходу. Також змонтували освітлення та провели роботи з гідроізоляції.

Однією з найважливіших елементів стали ліфти для маломобільних груп населення та людей з дитячими візочками. Загалом на станції встановлено 3 ліфти та 3 підйомники.

У другому вестибюлі встановили один ліфт та два вертикальних підйомника, обладнених навігацією та звуковими сигналами.  Працюватиме він за умови безперервного натиску на кнопку. Якщо маломобільна людина припинила натиск на кнопку, автоматично поступає сигнал працівникам метрополітену про те, що людині потрібна допомога.

Не менш важливими є й інформаційні покажчики з великим шрифтом – для того, щоб люди з поганим зором без перешкод могли орієнтуватися у метрополітені.

Стихійну торгівлю у переході метро «Святошин» також прибрали, тож на сьогодні тут чисто і просторо.

– Мені складно пересуватись,  тим паче сходами. А якщо зима та слизько, то взагалі метро не користуюсь тільки тому, що важко спускатись і підійматись. Тому я дуже вдячна за те, що встановили ліфти, – розповіла «Вечірньому Києву» пенсіонерка Тетяна.  – Єдине зауваження чи побажання – дуже бракує у метрополітенах туалетів.

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як відремонтували другий вестибюль станції.

– Оновлена станція «Святошин», що ми відкрили після ремонту в березні, стала пілотною. Тут ми впроваджували сучасні норми доступності в збудовану за радянських часів станцію. Консультації щодо потреб маломобільних категорій населення надавала Асамблея людей з інвалідністю, – розповів міський очільник.

Також Віталій Кличко згадав і про систему оплати проїзду й нагадав, що до кінця цього року QR-квиток на разовий проїзд повністю замінить жетони.

ФОТО – Бориса КОРПУСЕНКА

Джерело: Вечірній Київ

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *