Затиснув жінці руку дверима маршрутки й протягнув її по дорозі на очах переляканої дитини

Все частішають нарікання на діяльність Ірпінського АТП-13250, особливо маршруту №379. То дитина з салону випала, то їхали з незачиненими дверима. Черговий кричущий випадок стався в Ірпені вчора увечері.

Затиснув жінці руку дверима маршрутки й протягнув її по дорозі на очах переляканої дитини Водій маршрутки № 379, яка їхала від станції метро «Академмістечко», прищемив дверима руку пасажирці і протягнув молоду жінку по дорозі, –  повідомляють «Факти». – Пасажирка тільки-но вийшла з маршрутки і обернулася подати руку, щоб допомогти вийти своєму трирічному синові. У цей момент двері зачинилися, і маршрутка поїхала.

– У маршрутці було мало людей, і водій, якби він тільки глянув у дзеркало, побачив би, що в салоні дитина, якій я допомагаю вийти, – розповіла «Фактам» потерпіла Юлія Мельник. – До того ж він чудово знав, що я з дитиною: коли ми заходили в салон, він відразу сказав: «Беріть хлопчика на руки». Але я вирішила заплатити за себе і за сина, щоб дати можливість Марку дивитися у віконце і щоб у водія не було до нас питань. Але коли я вийшла і простягла руки за сином, водій просто зачинив двері, затиснувши мені руку, і почав від’їжджати від зупинки. Я почала кричати і стукати другою рукою в двері. У салоні заходився криком переляканий Марк. Пасажир автобуса, кричав водієві, щоб той зупинився. Але водій продовжував рух. Чому? Навіть важко собі уявити. Можливо, він, виїжджаючи на дорогу, дивився в ліве дзеркало – не знаю. Але факт в тому, що він мене протягнув з рукою, затиснутою дверима, ще не менше метра, поки нарешті не зупинився. А коли зрозумів, що відбувається, просто відкрив двері. Навіть не спромігся з’ясувати, чи все в порядку зі мною, з дитиною. Як тільки я забрала Марка, маршрутки і сліду не було – я навіть не встигла записати номер. Результат нашої поїздки такий: я втратила 34 гривні, отримала перелякану заплакану дитину і страшний біль в плечі й руці. Буду дзвонити в автопарк і скаржитися на поведінку водія.

Про інші НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ події читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *