Зареєстровано першу кандидатку на посаду голови Бородянської ОТГ

Зареєстровано першу кандидатку на посаду голови Бородянської ОТГ 23 грудня пройдуть вибори в новоутвореній Бородянській об’єднаній територіальній Громаді. Наразі проходить реєстрація кандидатів у депутати та на посаду голови нової ОТГ. Першою кандидаткою на посаду голови Бородянської ОТГ територіальна виборча комісії 23 листопада зареєструвала жительку селища Немішаєве Людмилу БЛИЗНЮКОВУ.

Зареєстровано першу кандидатку на посаду голови Бородянської ОТГ
Людмила Василівна Близнюкова

Кореспонденти «Зорі Приірпіння» познайомилися з Людмилою Василівною, а також поспілкувалися із жителями Бородянського району, які нам розповіли про Людмилу Близнюкову.

– Я хочу сказати, що цю людину знаю досить давно,  уже напевно з десяток років,  – розповідає вчителька української мови Пісківської гуманітарної гімназії Лідія Валентинівна Корякіна. – Жодного разу не було такого щоб вона не дотримала  даного слова. Людмила Василівна дуже відповідальна і пунктуальна людина. Активна, вміє працювати з молоддю, згуртовувати навколо себе справжніх лідерів. Мої випускники – тепер її помічники. Вона сіє дух України, дух патріотизму серед молоді – ось за це хочу дякувати в першу чергу.

Зареєстровано першу кандидатку на посаду голови Бородянської ОТГ

У Пісківській гуманітарній гімназії. Зліва направо: Ігор Домбровський, Людмила Близнюкова, Лідія Корякіна.

Як жителька села Мигалки хочу дякувати Людмилі Близнюковій за ту увагу, яку вона і її група побратимів приділяють похованню загиблих Героїв у нашому селі.

– Як Ви ставитеся до її висування на посаду голови об’єднаної  територіальної громади?

– Якби у владі були такі патріоти як Людмила Василівна, то життя б змінилось на краще. У нас дуже мало патріотів при владі, тому я підтримую її вибір та її позицію, хай Бог помагає!

Зареєстровано першу кандидатку на посаду голови Бородянської ОТГ
У багатодітній родині Карпюків. Зліва направо: Ваня Карпюк, Ігор Домбровський, Мирослава Карпюк, Ліза Карлюк, Людмила Близнюкова.

– Про Людмилу Василівну хочеться говорити лише добрі слова вдячності, – розповідає мама багатодітної родини з села Діброва Ліза Карпюк. –  Якщо потрібна допомога, то вона відкладає всі свої справи і допомагає. Людмила Василівна буде дуже гарною людиною на посаді голови. Завжди прийде на допомогу, вона знає, як добитися того, що потрібно людям. Тому ми всією дружньою сім’єю і підтримуємо Людмилу Близнюк, як кандидата на посаду голови Бородянської ОТГ.

Світлана МАТУШКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *