«Забудовник-лісоруб» з сокирою під управлінням поліції Київщини

«Забудовник-лісоруб» з сокирою під управлінням поліції Київщини Креативний флеш-моб під стінами обласного управління поліції провела сьогодні Громадська організація «Сила молоді», до якої долучилися «Народ проти корупції» та інші організації і просто небайдужі люди. Учасники акції вийшли з наміром привернути увагу громадськості та державного керівництва до бездіяльності очільника обласної поліції Дмитра Ценова. А саме – ігнорування з боку поліції антизаконних дій забудовників у Приірпінні, і навіть «кришування» правоохоронцями так званих «тітушок», які вдаються до силових методів проти мирних людей.

Численні факти незаконних будівництв та побиття людей, які протестували проти забудовницького свавілля, навели представники Громади Приірпіння. Депутати-свободівці з Ірпеня розповіли про факти підробки й фальсифікації документів у Ірпінській міській раді. Про всі ці правопорушення було подано відповідні заяви, наведено факти й докази, але Ірпінська поліція, як то кажуть, нуль на масу.

Через це люди й вийшли на акцію під стіни обласного управління МВС. Привезли пеньок із сокирою та будівельними матеріалами – це символізувало заангажованість правоохоронної системи забудовниками Приірпіння. Для Дмитра Ценова персонально люди підготували дипломи «Лісоруб року» та «Будівельник року».

Сам Ценов з приміщення обласного управління МВС не вийшов. На завершення акції до її учасників підійшла начальниця Управління превентивної діяльності Майя Бреславська. Вона взяла дипломи, щоб передати їх Ценову.

Також учасники флеш-мобу передавали привіт міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, пообіцявши прийти з більш масштабною акцією, якщо він не зробить відповідних висновків щодо діяльності нинішнього керівника поліції Київщини. До слова, під час акції вітром валяло плакат із зображенням Ценова. Забобонні люди це вважають певним знаком…

 

До Вашої уваги фотомиттєвості сьогоднішньої акції під стінами Головного управління МВС Київщини

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *