Заборонили рух бензинових авто

У Римі на два дні заборонять користуватися бензиновими авто через сильний смог. Аналогічні заходи прийняті й у Мілані, де також підвищений рівень забруднення повітря.

Заборонили рух бензинових авто

Влада Риму оголосила про повне припинення руху транспорту на два дні – 28 і 29 грудня. Адміністрація Мілану, щоб трохи очистити місто від автомобільного смогу, на три дні, з 28 по 30 грудня, заборонила рух автотранспорту, що працює на бензині та дизельному паливі.

Незвично тепла погода і відсутність дощів протягом трьох місяців призвели до концентрації шкідливих часток в атмосфері. Рівень забруднення повітря в містах значно перевищує допустиму норму. Оголошені раніше обмеження руху транспорту на основі парності і непарності автомобільних номерів не привели до бажаного результату.

Заборонили рух бензинових авто

У Мілані пропонують скористатися послугами громадського транспорту, добовий квиток на який буде коштувати 1,5 євро. А приватний автотранспорт на ці три дні, з 10-ї ранку до 16-ї вечора буде під забороною.

Таке ж рішення прийняла і Римська адміністрація, але з деякими поправками: заборона пересування накладається на всі види автомобілів, крім екологічно чистих. Також влада міста наполягає на тому, що опалення в житлових будинках не повинно перевищувати 18 градусів, щоб не допускати додаткового розігріву повітря.

Джерело: ecotown

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *