За виборчими маніпуляціями в 95 окрузі «стирчать вуха» Карплюка

Екс-мер Ірпеня і нинішній кандидат в народні депутати Володимир Карплюк полюбляє цікаві і не дуже чистоплотні технології під час виборчої кампанії.

За виборчими маніпуляціями в 95 окрузі «стирчать вуха» Карплюка

Саме Володимир Карплюк заявив, що його опоненти на виборах знайшли та збираються реєструвати його клона-однофамільця. Заявляв та бідкався, що той клятий тезка буде на його прізвищі виїжджати, голоси у нього забирати і т. ін.

Подивимося на факти: на початку червня партія «Слуга народу» засвітила своїм кандидатом Олександра Горобця Так ось, задовго до реєстрації справжнього кандидата від «СН», відразу як Пилип з конопель, винирнув такий собі Дмитро Горобець, і зареєструвався як самовисуванець. Та не просто самовисуванець, а ще й керівник «благодійного фонду «Слуга народу». Нам видається, що цей «благодійний фонд» просто торгує клонами кандидатів по усій країні.

Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова оголосила про похід на вибори по 95-му. Буквально на наступний день ЦВК реєструє самовисуванку Марину Смірнову. Самовисуванка це не проста, а кручена. Працює у Боярському ЦНАПі, і як плещуть злі язики (а може й не злі, а просто добре поінформовані), є співмешканкою Боярського мера та за сумісництвом однопартійця В. Карплюка Олексія Зарубіна.

Ще раз звертаємо увагу: висунення кандидатів-однофамільців сталося задовго до офіційного реєстрації ЦВК Олександра Горобця та Мирослави Смірнової. (Остаточний перелік кандидатів по 95 округу дивіться ТУТ).

А кому не вигідні такі конкуренти як кандидат від «Слуги народу» та Мирослава Смірнова? Звісна річ, Володимиру Андрійовичу Карплюку. І обидва кандидати-клони саме й покликані забирати голоси, здогадайтесь у кого і на користь кого.

А далі стає ще цікавіше. Звідкілясь не візьми раптом з’являються аж два Карплюки: Володимир Іванович та Віталій Васильович. Вносять заставу, подають документи як самовисуванці.

Тільки чомусь ці двоє тезок «забувають» вказати в заяві відомості, які прямо передбачені законом. Один там щось не вказав про склад сім’ї. Іншому так взагалі вибило з пам’яті адресу проживання та номер телефону. Звісно, ЦВК відмовила в реєстрації таким кандидатам. Один Карплюк швидко загубився. Інший        поплентався було до суду та програвши справу, відмовився від апеляції.

Вас не наводить на думки, що подібні «круговороти в природі» під час виборів, придумує та реалізує одна й та сама людина. Ім’я якій Володимир Андрійович, і метою цієї катавасії є показати, який Карплюк хороший і білий, а його конкуренти злі та чорні? Спадало вам на думку таке, погодьтесь. Отож-бо. Так от, ми на сто відсотків впевнені, що саме Володимир Андрійович й організував цю гру з клонами кандидатів на окрузі в одних випадках, щоби забирати голоси у конкурентів. А в інших щоби представити себе у світлі жертви тих самих конкурентів.

21 липня не за горами. Дивіться на все, робіть висновки аналізуючи факти. Не беріть до голови інформацію або картинку не подумавши над нею.

|

 Агнешка НОВАК

Юля СВІЧКОГАС

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *