З’явився одяг для тінейджерів у стилі коміксів

Окрім України колекцію за мотивами Роя Ліхтенштейна планують продавати в Європі

 З’явився одяг для тінейджерів у стилі коміксів

На фіналі V міжнародного конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone компанія Garnamama показала колекцію одягу «Hello, Mr. Roy!» для тінейджерів, яку розробила дизайнерка Поліна Кондратенко. Успішна колаборація відбулася завдяки роботі з Бюро New Fashion Zone. Воно займається створенням капсульних колекцій для підприємств легкої промисловості та fashion брендів з залученням молодих дизайнерів.

Марія Терехова, керуючий партнер New Fashion Zone розповіла: «Наше Бюро розробляє нові колекції. Зокрема, і для реалізації спільних проектів з підтримки молодих дизайнерів. Для прикладу, Поліна Кондратенко отримала грант у 30 тис. грн. від компанії Garnamama. Вже у 2020 році на учасників конкурсу чекають нові колаборації».

На створення колекції «Hello, Mr. Roy!» дизайнерку надихнув унікальний стиль робіт Роя Ліхтенштейна, художника, що значно вплинув на формування поп-арту. У своїх перших роботах художник використовував образи з коміксів і реклами, збільшуючи їх і стилізуючи.

Колекція виконана у стилі «спорт-шик», для якого характерний вільний, зручний і комфортний крій, що не сковує рухів.
Паттерн і колірну палітру було розроблено на основі аналізу творчості Роя Ліхтенштейна періоду 1970-1980 років, який характеризується найяскравішими його роботами.

В одязі активно використовуються елементи прийому «color-blocking», поєднання тканини сміливих яскравих кольорів: синього, жовтого і червоного з білим і чорним, а також паттерну, який нагадує образи з картин художника.

Колекція цікава ще і тим, що дизайнерка використала у спортивному стилі характерні риси традиційного українського одягу. Наприклад, рукав трикотажних світшотів дуже нагадує рукав української сорочки – кошулі, яка була раніше основою жіночого гардеробу.

Колекція – капсульна і нараховує наразі близько 20 моделей, які дуже вдало поєднуються між собою, а більшість речей – світшоти, футболки, бомбери та штани – унісекс, підходять як хлопцям, так і дівчатам.

З’явився одяг для тінейджерів у стилі коміксів

Тетяна Пилипчук, керівник проекту відзначила: «Підлітковий одяг – це доволі складна категорія, яка оминається більшістю українських виробників, і наразі потребу задовольняють іноземні бренди.
Ми захотіли створити щось унікальне, і в цьому нам допомогла платформа New Fashion Zone, яка залучає молодих дизайнерів до співпраці з виробниками. За 4 місяці цікавої роботи з Поліною нам вдалось випустити колекцію, яка має всі шанси стати популярною серед тінейджерів України і Європи».

Наразі одяг від ТМ Garnamama успішно продається в Чехії, Польщі, Казахстані, Литві, Латвії, Німеччині, Естонії, Греції та Хорватії.

 

Наталя ТОЛУБ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *