З 11 по 17 березня померло 6 хворих на туберкульоз та 3 хворих на СНІД

З 11 по 17 березня померло 6 хворих на туберкульоз та 3 хворих на СНІДУ Київській області за період з 11 по 17 березня вперше  виявлено 25 хворих на туберкульоз та 11 хворих на ВІЛ/СНіД-інфекцію. Померло 6 хворих на туберкульоз та 3 хворих на СНІД.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції (144 випадки) носить спорадичний характер.

Випадків захворюваності на шигельоз ( дизентерію) не зафіксовано. Зареєстровано: 1 випадок – сальмонельозу (м. Біла Церква), 5 випадків – гепатиту А (м. Біла Церква – 2, Броварський район – 1, Києво-Святошинський район – 1, Обухівський район – 1), 2 випадки гепатиту В (Васильківський район – 1, Білоцерківський район -1),  6 випадки гепатиту С (м. Біла Церква – 1, Вишгородський район – 3, Києво-Святошинський район – 2),  6 випадків – скарлатини (м. Ірпінь – 2, Києво-Святошинський  район – 2, Броварський район – 2), 26 випадків вітряної віспи (Вишгородський район – 7, Броварський район – 17,  Васильківський район – 2), 4 випадки – кашлюка (м. Біла Церква – 1, Броварський район – 2, Сквирський район – 2).

В осередках інфекційних захворювань проведені необхідні протиепідемічні та профілактичні заходи.

Спеціалістами Держсанепідслужби області перевірено 53 об’єкти.

Фахівцями Головного управління Держсанепідслужби у Київській області та його структурних підрозділів підготовлено 7 публікацій в ЗМІ, 24 санбюлетні, проведено 65 бесід, 48 лекцій.

Проведено 167 дозиметричних замір гама-фону в контрольних точках  на території населених пунктів області. За даними замірів середній рівень гама-фону на території Київської області складає 16 мкР/годину і перебуває у межах – від 15 мкР/годину до 19 мкР/годину, що не перевищує природного фону. Проведено 48 радіометричних досліджень  харчових продуктів, відхилень не зафіксовано.

Матеріал подається в порядку інформування

Джерело: КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *