«ЇЖАЧОК» НАРОЩУЄ ГОЛОЧКИ!

Учора на вулиці 8-го Березня, 23а, ця місцевість більш відома як ПАРКан «Їжачок», відбулися збори Громади. Чергове підвищення активності місцевих жителів викликала спроба розпочати будівельні роботи на цій ділянці. 8-го лютого люди тут помітили екскаватор, одразу повідомили в поліцію, яка склала відповідний протокол. Цього ж дня було винесене рішення суду про арешт згаданої земельної ділянки.

Відтак, люди зібралися, щоб координувати свої дії у випадку, якщо забудовник знову спробує всупереч Закону і волі Громади розпочати будівельні роботи.

Під час зібрання громадський активіст Володимир Бороденко наголосив на кількох моментах порушення законодавства. По-перше, на якій підставі державна земля опинилася начебто у комунальній власності Ірпеня? По-друге, також не зрозуміло, яким чином тут може бути багатоквартирне будівництво, оскільки у Генеральному плані Ірпеня ця земля віднесена до категорії 1-Ж – під котеджну забудову. По-третє, відкрита і внесена до єдиного реєстру справа стосовно незаконної вирубки дерев на цій території.

Незважаючи на все це, а також протести місцевої Громади, яка хоче, аби тут був дитсадок і парк, кришований нинішньою владою забудовник (з постанови суду випливає, що це скандально відоме ТОВ «Орлан-інвест», якого підрядило для будівельних робіт ТОВ «Альфа-Буд») продовжує намагання втілити свої наміри щодо зведення тут 455-квартирного будинку.

При цьому ідеологи забудови не гребують брудними методами, аби  сварити між собою різних представників Громади. Присутні на цих зборах розповідали, що деяким учасникам АТО пообіцяли квартири, якщо на цій ділянці буде зведено багатоквартирний будинок. При цьому їм сказали, що ні в якому іншому місці ніколи вони квартир не отримають. Подібні заяви суперечать закону, совісті й здоровому глузду.

На щастя, не всі атовці ведуться на подібні провокації. Дедалі більше розуміють ситуацію та розчаровуються в так званій «благодійності» згаданих забудовників. Як зазначив на зборах Громади активіст Євген Мельничук, чимало новоселів, у тім числі й учасників АТО, наразі стикаються з проблемами прописки на отримання прав власності на квартири в незаконно збудованих будинках.

На цих зборах люди – їх зібралося більше, ніж на попередніх, близько семи десятків – обмінювалися контактами й додавалися групи у вайбері, в якій оперативно поширюється інформація про всі події, які стосуються ПАРКану «Їжачок». Адже кожна людина, що прийшла на збори, або в інтернеті в той чи інший спосіб долучилася до підтримки боротьби проти незаконного будівництва – це неначе ще одна голочка від нашого «Їжачка» в насиджене місце можновладців, які ігнорують волю Громади.

 Олександр НАКАЗНЕНКО

До Вашої уваги фотомиттєвості зі зборів біля ПАРКану “Їжачок”

Фоторепортаж: Анастасії ТИМОШЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *