ЄБРР вимагає від уряду України терміново сплатити борги по «зеленому тарифу»

ЄБРР вимагає від уряду України терміново сплатити борги по «зеленому тарифу»

Європейський банк реконструкції та розвитку звернувся до України з вимогою терміново сплатити борги виробникам відновлювальної «зеленої» енергетики.

Про це йдеться у офіційному листі ЄБРР, який опублікував у своєму Telegram-каналі народний депутат Олексій Гончаренко, передає greenpost.ua.

«Банк закликає Нацкомісію з питань енергетики і комунальних послуг та особисто керівника Валерія Тарасюка схаменутися, – наголосив він. – Не розбазарювати цільові кошти для «зеленої» енергетики й довести справу до логічного кінця, а саме погасити нарешті борги перед усіма інвесторами».

Лист підписав керуючий директор відділення ЄБРР у Східній Європі та на Кавказі Маттео Патроне.

ЄБРР вимагає від уряду України терміново сплатити борги по «зеленому тарифу»

«Як найбільший інвестор в Україні, в тому числі у секторі відновлюваної енергетики, ЄБРР уважно слідкує за всім, що відбувається у цьому секторі, — йдеться у тексті листа. – Ми звертаємо увагу на значні суми заборгованості перед виробниками електроенергії з відновлюваних джерел – це є порушенням як енергетичного законодавства України, так і зобов’язань української влади, зокрема НКРЕКП».

Копію надіслали прем’єр-міністру Денису Шмигалю, тимчасово виконуючому обов’язки міністра енергетики Юрію Вітренку, міністру фінансів Сергію Марченку, голові ОПУ Андрію Єрмаку, директору альтернату ЄБРР України Артему Шевальову.

Як стало відомо нещодавно, український уряд не заплатив 40% боргу із «зеленого» тарифу, який вони обіцяли оплатити ще у червні. Це попри те, що інвестори погодилися почекати з виплатами й пішли на поступки.

Джерело: ecotown

 

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *