Як в Гостомелі «Ідеальну пару» вибирали

Напередодні Дня Закоханих в Культурно-оздоровчому комплексі Гостомеля, що по вулиці Свято-Покровській, відбулося свято-конкурс «Ідеальна пара».

Як в Гостомелі «Ідеальну пару» вибирали

У привітальному слові селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко закликав гостомельчан кохатися, розповівши про будівництво двох дитячих садочків – біля поліклініки (там вже зводять 3-й поверх) та на Баланівці (розпочнеться за місяць). Словом, буде куди водити діточок молодим мамам і татам.

Серед почесних гостей свята був перший Герой України відомий льотчик Олександр Галуненко, який також сказав слова привітання учасникам конкурсу та всім закоханим.

Як в Гостомелі «Ідеальну пару» вибирали

Далі з-поміж чотирьох молодих гостомельських пар глядачі та авторитетне журі вибирали найідеальнішу. Найбільше взаєморозуміння та вправності у різноманітних конкурсах продемонструвала пара Антон і Настя, за що отримали головний приз від організатора свята ЖК «Покровський» – знижку на купівлю квартири у цьому житловому комплексі.

Як в Гостомелі «Ідеальну пару» вибирали

Власне, без подарунків не залишилася жодна пара. По завершенні свята Юрій Прилипко вручив призи усім учасникам і учасницям конкурсу «Ідеальна пара».

Головний підсумок цього святкового дійства – у Гостомелі є кохання. Словом, кохайтеся, гостомельчани, бо ви цього варті.

Як в Гостомелі «Ідеальну пару» вибирали

Хочеться подякувати усім, хто долучився до організації  цього романтичного свята закоханих. Членам журі конкурсу «Ідеальна пара»: селищному голові Гостомеля Юрію Прилипку, начальниці Відділу Культури Євгенії Антонюк, заучу з виховної роботи школи № 13 Катерині Павленко, представнику ЖК «Покровський» Віталію Данковичу.

Як в Гостомелі «Ідеальну пару» вибирали

Щирі слова вдячності всім художнім колективам, які виступали на цьому святі, та їхньому художньому керівнику Ірині Соболь. А також директору  Культурно-оздоровчому комплексу, де відбулося свято-конкурс «Ідеальна пара», Наталії  Черінській.

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *