Волонтери допомогли медичним закладам Київщини

Сьогодні, 14 листопада, волонтери Благодійного фонду «Здорова нація» Олексій Коба та Святослав Куценко завітали до Ірпінської центральної міської лікарні та Вишгородської центральної районної лікарні.

Волонтери допомогли медичним закладам Київщини

Волонтери передали цим медичним закладам безкоштовну благодійну допомогу у вигляді життєво необхідних медичних препаратів, які застосовуються в реанімації та хірургії.

Волонтери допомогли медичним закладам Київщини

Ліки в цих закладах будуть безкоштовно надаватися соціально незахищеним громадянам, інвалідам, пенсіонерам за рекомендацією лікарів у разі потреби.

волонтери Благодійного фонду «Здорова нація» Олексій Коба та Святослав Куценко завітали до Ірпінської центральної міської лікарні та Вишгородської центральної районної лікарні.   Волонтери передали цим медичним закладам безкоштовну благодійну допомогу у вигляді життєво необхідних медичних препаратів, які застосовуються в реанімації та хірургії.   Ліки в цих закладах будуть безкоштовно надаватися соціально незахищеним громадянам, інвалідам, пенсіонерам за рекомендацією лікарів у разі потреби.  Благодійний фонд «Здорова нація» продовжує реалізовувати соціальні проекти та допомагати медичним закладам України.

Благодійний фонд «Здорова нація» продовжує реалізовувати соціальні проекти та допомагати медичним закладам України.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *